Po určitom čase realizovania alternatívnych terapií som zdiagnostikoval váš zdravotný stav (predchádzajúca diagnostika A 277). Bol som však nemilo prekvapený. Rozbehli ste sa bohužiaľ iným smerom a to do rizikových stavov. Skúste si to uvedomiť a prevenciou predísť budúcim nepríjemnostiam.

Diagnostika Silva objekty: nenachádzam trvale poškodené miesta v tele.

Diagnostika reiki energie: neustále trvale zosávacie energie do tela, asi tak 4 mesiace dozadu. Slabá tvorba aj sexuálnych energií ako mechanizmu odstresovania. Magmatické energie zeme sú odklonené a nenatekajú do tela. Náprava pomocou feng shui terapií.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo srdce, slezinu, pečeň, tenké črevá, nervovú sústavu, svaly. Stav sa čiastočne zhoršuje.

Diagnostika silva aktivity: v organizme nebeží poriadna údržba. Všade neporiadok a toxicita. Energie sú vyhasnuté a organizmus ich nevie naštartovať. V biochémii tela je chaos, nestabilita.

Diagnostika automatickou kresbou: určitá kresba sa tvorí okolo srdca. Disharmonický stav.

Diagnostika rezonančná: cítiť zhoršovanie stavu v nervových zakončeniach a disharmónia postupuje do hlbších úrovní nervstva. Srdcový sval je príliš prekrvený.

Diagnostika echolokačná: poukazuje na nástup disharmonických stavov v mieche.

Diagnostika astrálna: okolo sa pohybuje veľa postavičiek madony s dieťaťom. Ich záujem je o pečeň a čiastočne o nervovú sústavu. V tele je čierna postava, čo naznačuje na toxicitu po užívaní určitých látok a liekov.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrháva pečeň a odporúča preventívnu liečbu. Imunitné kúry.

Diagnostika prvkov: v tele trvalo znížený obsah prvkov.

Diagnostika vyživovacia: nedostatočná výživa orgánov, ale prudká výživa srdca. Prehnaný stav. Niektoré orgány bez vyživovacích látok.

Diagnostika najhoršieho miesta: bolo označené srdce, pečeň a imunita voči zhubným bunkám.

Diagnostika špiritistická: dotyčná by sa mala zaoberať spôsobom svojho života. Čudné psychické stavy.

Diagnostika psyché: aurický obal sa začal vzďaľovať od fyzického tela. Sú tu tendencie zhoršenia psychického stavu.

Diagnostika imunitná: celková imunita voči zhubným bunkám má tendenciu sa zhoršovať, čo možno vnímať asi tak posledné 4 mesiace. Momentálne pod čiarou potrebnosti.

Diagnostika toxicity: organizmus sa asi 2 mesiace toxikuje silnejšie ako doteraz. Pasivita obličiek.

Diagnostika hormonálna: posledný mesiac sa prehlbuje nedostatočná tvorba hormonálnych látok v tele, a to hlavne v hypofýze.

Diagnostika tendencií: máte v sebe tendenciu ísť do rizikového pásma chorobnosti.

Pridaj komentár