Na stole mám kalendár a využívam ho aj na programovanie reiki. Programovanie je dobré na to, aby som mal chuť v reiki pokračovať vytrvalo a aj ho zdokonaľovať. Aj Saša je človek. Ale niektorí hovoria, že už nie je človek. A majú pravdu, s tým potenciálom výnimočných schopností a spôsobom života sa k ľudskej rase už asi ani nemôžem prihlásiť. Meditáciou som sa zmenil na totálneho sebca, ktorý si vybral cestu na večnosť. Teda aspoň sa o ňu bude pokúšať.

A asi už viete, že reikisti po svojej smrti zanechávajú pri svojom hrobnom mieste energetický informačný záznam. Môžete si to predstavovať ako guľový blesk plný informácií o živote reikistu. Niečo podobné tvoria aj ľudia z rádioaktívneho prostredia, teda dostávajú pravidelne určité dávky radiácie.

Aj pre toto som sa začal intenzívnejšie zaoberať reiki a hlavne reiki okolo radiácie z meteoritov a z kozmu. Predstava a precítenie tejto možnosti nechať takýto záznam ma osobne fascinuje. Všetko, čo je spojené s tým, čo bude po smrti, ma fascinuje a chcem to zrealizovať.

Ale vráťme sa ku kalendáru, programovaniu a tranzovaniu činnosti okolo reiki. Mimochodom, reiki treba chápať ako energetickú prax. Nie je to nízko energetické veštectvo ani nízko energetické astrálne projekcie za vysokých dávok melatonínu a ketamínov (látok, čo znehybňujú svalstvo). Reiki dáva možnosť vysokých energií a oživovania napríklad kultových stavieb. Bez reiki energie tam ťažko zobudíte to, čo sa tam niekedy stalo.

Do kalendára si píšem, že musím tvoriť koncepciu, kam sa mám uberať v reiki. Zbieram informácie o reiki po celom svete. Vytvoril som medzinárodnú komunitu asi 200 reiki liečiteľov, ktorých som aj zasvätil. Teraz ich školím na mini master reiki diaľkových energetických liečiteľov.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Terapeut, liečiteľ, ezoterik, reiki na diaľku.
Hľadáte konkrétnu vec?
Potrebujete odborne poradiť v oblasti vášho duchovného napredovania?
Neváhajte a kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne.
Vstupná konzultácia je bezplatná.
Povedzte svoj názor na veci duchovné: sasapueblo@meditacia.sk

MOJA SÚKROMNÁ MEDITÁCIA – NEBERTE TO DOSLOVNE
Nelieč sám stovky osôb, lebo ťa to zabije. Reiki je kolektívna záležitosť a nie ťažký individualizmus. A rob reiki kreatívne. Asi som pod vplyvom kreatívneho podnikania, kreatívny motor, inovácie a silný element podnikania a konkurencie. Inšpiruj sa bonsaj pestovaním a strihaním bonsaj stromčekov. To sú tie pravé znaky reiki. Skôr vektor pohybu pri ošetrovaní bonsaj.

Klasické šúchanie rúk a zahájenie reiki. Zase som to pri nočných liečba nedodržal. Musím sa polepšiť. Chceš byť najlepší, tak makaj a neflákaj sa. Nadávka MAGOR ROTOR. Reiki magnety. Reiki kremík a transport energií. Reiki meteorit je už chronická vec. A kedy si kúpiš magor poriadny meteorit? Polepším sa – Vianoce to istia. Chceš byť najlepší, tak nekecaj a odstraňuj svoje výhovorky. Zahusťuj reiki kotúčiky a nech sú plné anjelov a božích rán stigmatizmu.

Znovu po reiki diaľkových liečbach obnovuj na povrchu kože energetické čakry. Obnovuj aj tisícplátkový lotos energie z kostí a povrchu lebky. Kto by tušil, že toto je tisícplátkový lotos. Reikisti kde kade všeličo popíšu. Všetko overuj a preveruj. Nesmieš veriť ani tomu, že tvoje oko je vševidiace. Reiki pupok nezabudni pomazať a zase večer porodiť sám seba a nazvať to ako Jezuliatko. Sám zrodený do seba. Už budem končiť, ide primár psychošky a dostanem sladkú tabletočku. Bože, ako mám rád to silné energetické reiki. Elektrické kreslo to istí. Nebojte sa o mňa ako človeka. Už dávno sa nehlásim k ľudskej rase.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.