Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 18.7.2020 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI MAORI PAUA – OPAKOVANIE.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa vrátime naspäť a preberieme si tému: REIKI MAORI PAUA.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia do oblasti uplatnenia REIKI MAORI PAUA. Zopakujeme si zasvätenia, posilníme ich a dostanete nové zasvätenia.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-…

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.

3. Ďalšia možnosť, ako počúvať online vysielanie – rádio sme nahradili skype kódom. Saša Pueblo spustí Skype – schôdzu – verejnú. A potom skopírujete kód a vložíte ho do okna vyhľadávača a ste pripojení automaticky na verejnú skype schôdzu. Kód je tu:
https://join.skype.com/k6Zmj0lvcVYZ

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

REIKI MAORI PAUA.
https://meditacia.sk/2024-Reiki-klasicke/7234-Pozvanka-na-zi…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.