Tak po určitom čase som sa rozhodol znovu písať príspevky o tom, čo robím, čo skúmam a čo meditujem. Hypnózu a autohypnózu považujem za jednu z najdôležitejších schopností. Odporúčam každému aktívne sa venovať tejto schopnosti.

Na začiatok sa treba zbaviť zbytočného strachu z hypnózy, autohypnózy a sugerácie. Nejde
tu o javiskovú hypnózu. Teda aby boli veci okolo hypnózy jasné, tak pod hypnózou tu rozumieme uviesť inú osobu do niečoho ako umelý, ale bdelý spánok, kde osoba vie, čo sa deje a poprípade sama v danom stave niečo robí vo svojej pamäti alebo vo fyzickom tele. Teda medicínsky povedané, navodiť u hypnotizovanej osoby dostatok látok s hypnotickým účinkom a podobne. Psychiater hypnotizér môže vyvolať dostatok látky aj podaním takéhoto prípravku. Ja osobne veštecky kontrolujem, či som u danej osoby vyvolal v tele látku rohypnol. Treba dať pozor, aby osoba nefantazírovala a stav hypnózy nenavodzovala iba z predstáv. Je možná aj sugescia, že ste zobrali prípravok rohypnol, vložili ste si ho do úst a vaše telo napĺňa táto látka.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
TERAPEUT, LIEČITEĽ, EZOTERIK, REIKISTA NA DIAĽKU.
POTREBUJETE ODBORNE PORADIŤ OKOLO HYPNÓZY?
NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE MA.
ODPOVIEM KAŽDÉMU.
VSTUPNÁ KONZULTÁCIA JE BEZPLATNÁ.
POVEDZTE SVOJ NÁZOR NA DANÚ VEC.
sasapueblo@meditacia.sk

Hypnotizér je osoba, ktorá na vyvolanie hypnózy použije svoj upravený a vhodne naladený hlas, pohyby rúk a svojho tela. Dokonca môže u média navodzovať látku ketamín, ktorú podávajú lekári pri operácii a znehybňujú svaly osoby pred operáciou. Tak isto sú dobré sugeračné techniky vedúce k produkciu melanínu, serotonínu a podobne. Ide o látky podporujúce prirodzený spánok. Teda určité techniky hypnotizéra ako počítanie, padanie, stúpanie, klesanie, chodenie bosý po tráve, hojdanie vedú k tvorbe hore popísaných látok.

Autohypnóza je už zložitejšia vec, osoba je zároveň hypnotizér a zároveň aj médium, čo sa má zhypnotizovať. Teda rieši sa to tak, že pol mozgu je médium a pol mozgu je hypnotizér. Hovoríme o pravej a ľavej hemisfére. Ja osobe sa hypnotizujem predstavami, že som si upiekol z cesta písmená a číslice a dal som si ich pred seba a potom ich akože chytám, obkresľujem očami, chutnám akože jazykom a dotýkam sa prstami, prikladám k telu.

Pri somnambulnej hypnóze ide o to, že zhypnotizovaný subjekt nebude sedieť alebo ležať, ale bude sa pohybovať. Na hypnózu sa použije vplyv splnu Mesiaca a zdeformovaných pokrivených osôb, ktorých psychika sa uvoľňuje do kozmu a priamo k reálnej planéte Mesiac, a nie iba do predstáv o Mesiaci. Hypnotizér musí sprevádzať danú osobu pri chôdzi a to najlepšie po tvrdom podklade.

Pri tranzovej hypnóze ide o niečo iné. Osoba sa pohybuje a pri pohybe sa zastaví a ako keby napríklad hodila kameň a ulovila nejaké zviera. Tento pohyb a túto reakciu opakuje mnohokrát a takto sa pripravuje niečo uvoľniť úplne automaticky. Spraví to bez rozmýšľania. Praktizuje sa to dnes na to, aby ste sa prinútili spraviť niektoré veci v bežnom živote. A zvyčajne také, na ktoré nemáte chuť. Ale treba ich spraviť, lebo to vedie k úspechu. Teda donútiť sa to spraviť a hotovo. Samozrejme, neprogramujte si hlúposti.

Nakoniec je treba sa trvalo uviesť do stavu autohypnózy. Teda spíte na základe autohypnózy, oddychujete na základe autohypnózy, učíte sa na základe autohypnózy, vyberáte si spomienky na základe autohypnózy, liečite sa cez autohypnózu. A koniec koncov som tento príspevok písal v tranzovej hypnóze. Musím ho napísať, lebo inak mi bude strašne zle, kým ho nenapíšem.

Ešte tu máme jeden typ hypnózy a to takzvanú zvieraciu hypnózu. Ide o hypnózu používanú pri zhypnotizovaní zvierat, ale výborne sa uplatňuje aj na ľudí a zvierací mozog v človeku. Ten je v stene žalúdka a tenkých a hrubých čriev. Treba sa ho naučiť praktizovať na seba a aj iných. Napríklad zatlačiť sebe a iným silne pod bradou a potiahnuť hore. Mierne stačiť cievy a žily na krku. Opatrne. Krútiť hlavou dookola a iné fyzicko – pohybové techniky. Aj silné energie Reiki môžu silne hypnotizovať.

Ďalej je tu výborná forma výcviku hypnózy na základe pozorovania amerických hypnotizérov ako bol napríklad K. Hagin. Treba prebrať jeho techniky hypnózy. Znovu a znovu o ňom pozerať videá. Ale pozorovať a kopírovať aj iných amerických hypnotizérov. Doporučujem.

Tak verím, že teraz budete lepšie chápať veci okolo hypnózy a autohypnózy.

VHODNÉ ZDROJE O TEJTO TÉME
ZBIERKA VIDEÍ PRE TÉMU HYPNÓZA

HYPNO TRANZ ZVIERA

AFRICKÝ TANEC TRANZ

HOJDANIE V SIETI

LEVANDUĽA HYPNÓZA

MESIAC SPLN

HAGIN HYPNÓZA

AMERICKÍ HYPNOTIZÉRI

VÝSLEDKY Z MOJICH WEBOCH PRE DOPYT HYPNÓZA:
https://www.cimax.sk/lieky/hypnoza-hypnoterapia
https://www.cimax.sk/lieky/relaxacia-relaxacne-techniky
https://facearcane.apoort.net/weby-hypnoza-na-cimaxzdravie/
https://facearcane.apoort.net/cz/kurzy-hypnoza-pro-zacatecni…
https://meditacia.sk/1335-Snova-skola/
https://meditacia.sk/2063-Silvova-skola/
https://www.meditacia.sk/1335-Snova-skola/5411-Den-noc-hypno…
https://meditacia.sk/1308-Frekvencna-hudba/1223-Hypnoza-a-re…
https://www.meditacia.sk/1297-Meditacia/1563-Hypnoza-na-hran…
https://www.meditacia.sk/1325-Joginska-skola/3166-Hypnoza-v-…
https://www.meditacia.sk/1316-Dennik-Ezoterika/496-Silva-a-h…
https://meditacia.sk/2063-Silvova-skola/1075-AUTOHYPNOZA-V-4…
https://meditacia.sk/4460-Akasa-skola-MP3/5412-Den-noc-hypno…
https://meditacia.sk/1835-Joginska-skola-MP3/3167-Hypnoza-v-…
https://meditacia.sk/1841-Rozne-nahravky-MP3/5573-Spanok-hyp…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.