Po mnohých rokoch ezoterickej praxe som sa rozhodol vrátiť sa, ako sa hovorí, na začiatok mojej duchovnej cesty. Táto duchovná cesta sa stala cestou aj iných ezoterikov. Minimálne ich aspoň trochu inšpirovala. Na začiatku tejto cesty som sa rozhodol, že budem robiť všetky duchovné a ezoterické smery. Nebudem si vyberať, že toto robiť budem a toto nie. Skúste to spraviť aj vy osobne. A samozrejme som robil duchovno od praveku, cez šamanské obdobie, náboženské obdobie až k moderným ezoterickým technikám inšpirovanými umelou inteligenciou.

Dnes moja psychika a moje energie prenikajú do vzdialenosti od našej Galaxie asi 100 km umocnené na 400 km. Budem rád, keď sa aj vám osobne podaria takéto prieniky do kozmu. Ide o prienik do reálneho kozmu okolo nás a nie iba do svojich predstáv v hlave. Prienik vedomia a jeho rozšírenie je možné aj do mikrosveta a to do úrovne 10 umocnené na mínus 60, teda mikrosvet. Skúste to nacvičiť cez osoby, ktorým schladili mozog pri operácii a boli v klinickej smrti niekoľko hodín. Je to univerzálna metóda a mimoriadne úspešná. Zadefinoval som tu moje rozšírené vedomie do makro a mikro sveta.

Snažím sa robiť duchovnú cestu tak, aby som si nepoškodil zdravie, psychiku a šťastný osud. Je dôležité, aby ste to dodržali aj vy osobne. Inak to nemusí po 20. rokoch dopadnúť dobre. Dnes som vyznávač dlhovekosti a aj ju aktívne praktizujem. Tak isto sa usilujem, aby som si uchoval schopnosť zdravého úsudku a racionálneho mozgu. Pre dlhovekosť je dôležitá aj mobilita. Teda aby som chodil po svojich aj v hlbokej starobe. Otváram si pod nosným svalstvom kostrové svaly. Používam trvalo trekovacie palice a to špeciálnym spôsobom. Teda boj o trvalú mobilitu a trvalú svojprávnosť. Ale to, čo sa stalo v mojej ezoterickej praxi tým najdôležitejším, aj keď o tom na verejnosti veľa nehovorím a nepíšem, je záujem venovať sa už počas tohto biologického života tomu, čo môže byť reálne po smrti.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Terapeut, liečiteľ, ezoterik, reiki na diaľku.
Hľadáte konkrétnu vec?
Potrebujete odborne poradiť v oblasti vášho duchovného napredovania?
Neváhajte a kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne.
Vstupná konzultácia je bezplatná.
Povedzte svoj názor na veci duchovné: sasapueblo@meditacia.sk

Preskúmavam vešteckými technikami túto oblasť označovanú ako špiritizmus alebo iný život po živote, teda po fyzickej smrti. Pustil som sa do tejto super náročnej oblasti a objavil som sám pre seba určité reálne možnosti. A tak najviac pozornosti venujem možnostiam, ktoré sa otvárajú práve potom, keď skončím biologickú existenciu. A každému, čo ide na duchovnú cestu alebo už kráča po nej odporúčam, aby nepremrhal svoju šancu na to, čo je reálne možné po smrti človeka.

Tak som sa týmto článkom vrátil na začiatok toho, čo som robil v minulosti, ale skúsenejší o 20 rokov praxe, pokiaľ možno vedeckého skúmania ezoteriky.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.