V nadväznosti na váš zdravotný profil A 471 som sa vešteckými metódami pozrel podrobnejšie na vaše srdce. Odporúčam liečby bylinkami a liečivami, ktoré sú rozpustné vo vode alebo glyceríne a sú aplikované ako kúpele rúk. Tiež natieranie rúk. Takto sa môžu účinné látky dostať do tela.

Neuróny veľkého mozgu a srdce: neurónové oblasti sa usilujú srdce deštruovať.

Neuróny stredného mozgu a srdce: z jednej strany agresívna útočnosť na srdce.

Neuróny mozočku: celkovo sa usilujú srdce zdemontovať a rozobrať.

Neuróny miechy a srdce: snažia sa srdce vytrhnúť z hrude. Silná aktivita.

Neuróny brušného mozgu a srdce: agresívny súboj s ostatnými oblasťami. Brušný mozog útočí do ostatných neurónových oblastí na úkor srdca.

Neuróny ganglií: sú príliš pasívne, aj ich riadiace zložky. Vykazujú slabú aktivitu. Určitý chorobný stav v gangliách tela. Je v nich veľa sivastých buniek, teda trvalo poškodené neuróny. Hrozba strojčeka možná. Možný blahodarný účinok živých zvierat, venovať sa im.

Obličky, srdce, biochémia: obličky prehnane zásobujú srdce potrebnými látkami.

Pečeň, srdce, biochémia: pečeň doslova násilne zásobuje srdce potrebnými látkami.

Slezina, srdce, biochémia: slezina bezdôvodne tlačí do srdca veľa látok.

Tenké črevá, srdce, biochémia: tieto zase neprodukujú pre srdcový sval potrebné chemické látky. Chýbajú látky, ktoré by podporovali obnovu srdcového svalu. Veštecky cítim, že jedna polovica srdca je silnejšia ako druhá. Srdce má veľa prestarnutých buniek. Tvorbu požadovaných látok pre srdce by zvýšilo užívanie produktov z lesa: pagaštan, žaluď, divé jabĺčka, jarabina, hríby, semená ihličnatých stromov, semienka tráv, lieskové orechy, mandle. Opatrne jadrá z marhúľ, sliviek a podobne. Vhodný je aj žen – šeň.

Hypofýza, srdce, biochémia: hypofýza ako keby obchádzala srdce a nedodávala sem vhodné látky. Tvorbu vhodných látok by podporila listová zelenina. Tiež užívanie švédskych kvapiek.

Štítna žľaza, srdce, biochémia: má tendenciu poškodzovať jednu stranu srdcového svalu. Príliš ho núti pracovať.

Nadobličková žľaza, srdce, biochémia: doslova štve srdce do zbytočnej aktivity. Celkovo vaša biochémia hormonálnych žliaz je negatívna voči srdcu. Pomohli by napríklad imelové kúpele rúk. A celkovo by ste mali užívať bylinky na úpravu činnosti srdca, ale iba cez kožu ako kúpeľ rúk. Veštecky cítim, že liečivé látky sa k srdcu a do tela dostanú práve týmto spôsobom.

Celkovo srdcový sval: jedna časť je organizmom prudko aktivovaná a atakovaná, druhá časť je normálna. Riziko prepracovania polovice srdca. Na slabšej časti srdca aj pasívne plochy.

Psychika a srdce: na srdce pôsobia negatívne všetky náboženské aktivity. Nutnosť obmedziť. Blahodarne pôsobí šamanstvo, zvieratá, relax s prírodou.

Psychika, srdce a riziká: riziko predstavuje plávanie, modrá obloha, hladina vodnej plochy, dlhá turistika a veľa chôdze. Tak isto náboženské emócie.

Diagnostika silva údržba srdca: na srdcovom svale nebežia údržby ani opravy. Obrázky devastácie a ničenia. Do jednej časti je tlačené prehnané množstvo živín. Druhá časť hladuje. Jedna časť je silne energetizovaná, druhá časť je v nízkych energiách. Určitý arytmický chod srdca. Najhoršie miesto je na pasívnej strane, kde sú bunky letargické. Odtiaľto môže prísť riziko.

Pridaj komentár