Mám zvýšený bilirubín o 300 percent, problémy s koncentráciou, zábudlivosťou, uletenosťou, v práci som veľmi pomalý, dlho sa dostávam do nejakého úkonu aj v súkromnom živote. Neviem, čo by som so sebou mal spraviť, chcel by som tieto problémy odstrániť.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Rád by som priniesol dobré správy. Bohužiaľ, skutočnosť je iná. Vrelo vám odporúčam zásadnú zmenu životného štýlu. Je čas sa začať aktívne liečiť a predísť budúcim vážnym problémom. Prvoradú pozornosť musí dostať váš zdravotný stav.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo žiadnu zo 6. oblastí výskytu neurónov, ktoré riadia pochody v organizme. Všade vnímam množstvo trojuholníkov, čo sú trvalo poškodené neuróny. Stupeň chorobnosti 42, čo už môže byť začínajúca choroba zistiteľná aj medicínsky. Celkovo máte v neurónoch neporiadok a chaos. Chýba údržba a oprava. V tele je nedostatok vitamínu U, E a ďalších vitamínov.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: krvné riečište a kostná dreň je v poriadku. Zato celkovo zle vyživovaný organizmus, zlé trávenie a organizmus nedostane, čo potrebuje. Z tela odchádza veľa potrebných látok stolicou a močom. Ďalej sa v tele hromadia toxické látky. Organizmus treba detoxikovať. Ukladajú sa hlavne do kože.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy. Stupeň chorobnosti je 32, čo je silnejšia disharmónia. zase dosť trojuholníkov, čo naznačuje na poškodené bunky. Nedostatok vitamínu E. Neporiadok a chaos.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku. No čo sa týka biochémie, tak do tela sa vyrába málo chemických látok, menej ako polovica. Následkom môže byť celková fyzická vyčerpanosť a zvláštne psychické stavy.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo tuk tela, ktorý produkuje asi 200 toxických látok do tela a podieľa sa na devastácii organizmu. Kyvadlo neobkreslilo pečeň, stupeň chorobnosti 52, čo je už začínajúca choroba. V pečeni veštecky vnímam mikroorganizmy afrického pôvodu. Spôsobujú poškodzovanie nervových buniek. Kyvadlo neobkreslilo črevá. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Zlé trávenie, pasivita.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je na minime. Imunita voči mikroorganizmom je pod minimálnou hranicou a celkovo oslabená.

 

Pridaj komentár