A 292 – Zvýšené teploty a únava – 2005-01-19 19:50:39


Často bývam chorá, bez nejakých výrazných bolestí, mám zvýšené teploty, únava, nedostatok energie, občasné pálenie pri močení a bolesti v krížoch -urologické aj
gynekologické vyšetrenia sú v poriadku.

Saša Pueblo – Zvýšené teploty a únava – 2005-01-19 19:51:44


 

V prvom rade som našiel slabo fungujúcu detskú žľazu. Je pasívna a slabo aktivizuje biele krvinky v imunitnom systéme. Odporúčam vám trvale užívať látky na posilnenie imunity a o svoje zdravie sa starať intenzívnejšie.

Diagnostika Silva objekty: v celom tele sa objavujú štvorce, čo naznačuje na množstvo drobných disharmónií. Veľký čierny štvorec je v oblasti hrubého čreva, čo je už chorobný stav.

Diagnostika Reiki bioenergia: netvoríte dostatok bioenergie, tá sa u vás stráca vo všetkých orgánoch. Navyše energiu zosávate zo svojho okolia.

Diagnostika kyvadielko: nechce obkresľovať hormonálne žľazy, pečeň a hrubé črevá. To sú problémové oblasti.

Diagnostika Silva údržba: váš organizmus to je jeden veľký dom, kde sa všetko demoluje a ničí. Neprebieha dostatočná údržba a opravy.

Diagnostika automatickou kresbou: mimoriadne hrubá čierna čiara ide cez hrubé črevo. Možno hovoriť o chorobnom stave.

Diagnostika rezonanciami: odhaľuje chorobný stav v oblasti hrubých čriev.

Diagnostika echolokáciou: hovorí o slabej aktivite imunitného systému.

Diagnostika astrálna: vedie ma to k detskej žľaze, pociťujem jej celkovú pasivitu a slabú imunitnú aktivitu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vám ohrýza oblasť hormonálnych žliaz a oblasť hrubých čriev, ktoré treba aktívne liečiť.

Diagnostika vnútorným hlasom: zdravotný stav je zložitý. Dotyčná sa musí starať o zdravie aktívnejšie ako je bežné. Predpokladá sa, že detská žľaza funguje slabo.

Diagnostika aurického vyžarovania: veľký čierny kríž sa objavuje v oblasti hrubých čriev, čo znovu naznačuje, že táto oblasť je chorá.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: bolo by vhodné, aby ste si dali pravidelne kontrolovať hrubé črevo u lekárov.

Diagnostika autopilota: neuróny v mozgu, vo svaloch, koži, v bruchu nemajú záujem o vaše uzdravenie a podieľajú sa na devastácii fyzického tela.

Diagnostika imunitná: objavuje sa pri vás tarotová karta madony s dieťaťom. Ukladá svoje dieťa do viacerých oblastí tela. Celkovo sa zjavuje viac ako 40 madon, čo naznačuje, že máte v tele veľa rizikových buniek. Ste v zóne rizikovosti. Ľudia majú bežne pri sebe 10 tarotových kariet madony s dieťaťom. Treba sa zaujímať o svoju imunitu a užívať trvale lieky na zvýšenie imunitnej odolnosti

Diagnostika špiritistická: hovorí o slabej aktivite detskej žľazy a potrebe užívať trvale lieky na zvýšenie imunitnej odolnosti.

Na požiadanie vám vypracujem alternatívne postupy liečby.

Saša Pueblo

Pridaj komentár