A 288 – Prečo nemám vážny vzťah? – 2005-01-19 18:20:11


Myslím si, že môj problém mať vážny vzťah je zrejme psychického rázu, som celkom pekná a inteligentná aj keď skôr introvertná, a napriek veku som doteraz mala len jeden pomerne krátky „vážny“ vzťah (8mesiacov). Tuším, že chyba je vo mne a chcem s tým niečo robiť len neviem čo? Veľmi chcem mať muža a deti, nechcem byť už sama, ale zároveň cítim akýsi strach. Samozrejme, že sa ho snažím potlačiť, ale ide to mimo mňa.

Saša Pueblo – Prečo nemám vážny vzťah? – 2005-01-19 18:21:05


Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel otvorené vedomie prírodného človeka. Nie že by to bolo menej hodnotné vedomie ako vedomie súčasného človeka. Jednoducho máte iné vedomie a hľadanie partnera je preto problémové. Bolo by vhodné ovládnuť toto vedomie a pochopiť, ako funguje.

Zdravotný stav
Veštecky nachádzam čierny krížik na hlave, totemové zviera by vám liečilo niektoré časti mozgu. Hlavou vám ide cez spánkové laloky dosť hrubá čierna čiara.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený o fyzické telo a psychický stav je stabilizovaný.

Povaha
Ste v povahe prírodného človeka. Charakterizuje to obrázok zvieracieho sveta. Teda máte otvorené hlbšie úrovne vedomia.

Sexualita povahy
Ide z ústnej dutiny do miechy. Klasické sexuálne vedomie prírodných ľudí.

Pred narodením
Skúmam čas od vášho počatia až po narodenie. Celkovo sa rozvinuli zložky vedomia prírodného vedomia a zložky dnešnej ľudskej psychiky nemali čas dozrieť. Tak isto sa vám matka počas tehotenstva nevenovala dostatočne aktívne. Mala iné povinnosti.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Sú tu postavy prírodných ľudí a na konci postava šamana. Teda klasické vedomie prírodného človeka.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Tu je konfrontácia medzi ľudským vedomím a vedomím prírodného človeka.

Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Nachádza sa tu zvieratník z astrológie, ale prírodných ľudí. Nie klasická astrológia. Máte jednoducho zvláštnu psychiku.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. V snoch žijete ľudský život. Tu túto túžbu realizujete. V dennom vedomí funguje vo vás psychika prírodného človeka.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Predok cirkusant, krotiteľ zvierat.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na prírodu. Povrchová vzrušivosť: na prírodu. Pohlavná vzrušivosť: na objekty prírody. Citová vzrušivosť: na prírodu.
Celkovo problémové sexuálne podvedomie, ktoré vyžaduje iné mechanizmy fungovania ako u bežného ľudského sexuálneho podvedomia.

Traumatické udalosti
Predpokladám, že vaša matka.

Duchovná úroveň
Je dobrá, morálka a etika je v poriadku.

Saša Pueblo

Pridaj komentár