A 289 – Manželské hádky – 2005-01-19 18:23:01


Moj vztah s manzelom je cim dalej,tym viac horsi, v podstate od zaciatku to nebolo uplne idealne, ale dalo sa. Je to stale horsie, hadame sa prevazne na starsom synovi, lebo je dost rozmaznany a hlavne sa lisia nase nazory na vychovu deti a vztah k nim. Manzel je tvrdohlavy a velmi jesitny, takze ked sa do niecoho zastaram, tak je zle. Je ovela silnejsia povaha ako ja, ma dar reci, teda casto mi dochadzaju argumenty a neviem sa branit a nasledne nato znervozniem a branim sa krikom a utocenim.Viem,ze to nieje spravne, ale nejak sa musim branit. On si mysli, ze ja som na vine, lebo som vybusna a stale kricim a tym ho znervoznujem.

Saša Pueblo – Manželské hádky – 2005-01-19 18:24:27


 

Po nahliadnutí na váš partnerský vzťah nemožno hovoriť, že je založený na hlbších citoch lásky. Skôr to vyzerá, že partner u vás našiel útočište ako malý chlapec u matky, ktorý potrebuje byť komandovaný, ale s láskou. Váš vzťah nemôže byť harmonický. Tiež sa neviete po psychickej stránke vzájomne doharmonizovať. Vy by ste mali prejavovať viac porozumenia a neočakávať od vzťahu niečo viac. Snažte sa, aby ste fungovali ako sa len dá. Nikdy to nebude veľká láska a súzvuk. Bude to skôr útočište pre vás a partnera.

Zdravotný stav ona
Vnímam hrubý čierny pás cez obličky. Odporúčam vám, aby ste si ich preventívne preliečili, napríklad pitím bylinkových čajov na obličky, obkladmi zo švédskych kvapiek (Terapeutická škola na mojich stránkach).

Zdravotný stav on
Hrubé čierne čiary sú v oblasti pohlavných orgánov. Bolo by vhodné, aby táto oblasť zostala pod kontrolou lekárov.

Psychický stav ona
Aurický obal sa vzďaľuje od tela. Naznačuje to na nestabilnú psychiku. Smútok, trápenie a únava.

Psychický stav on
Aurický obal je stabilizovaný na fyzickom tele.

Povaha ona
Ste schizofrenická povaha usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada deti a neznáša mužov. Mohli by ste sa trochu kontrolovať a zmeniť to.

Povaha on
Je hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa trápi a je nevrlá.

Sexuálne centrum ona
Je usadené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dievčiny, ktorá sa o všetko stará a mužov neznáša a komanduje.

Sexuálne centrum on
Je usadené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý je zlý a každej žene by najradšej vyškriabal oči.

Astrológia psychiky ona
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. U vás tu nachádzam obrazy detí a prehnanej starostlivosti. Matka, ktorá deti láskou udusí.

Astrológia psychiky on
Vidím obrazy, ako ho matka bije a on sa búri. Deštruktívny vzťah k ženám.

Aký je človek ona
Aurický obal je vyosený do ostrých hrán. Mali by ste krotiť svoje negatívne sklony.

Aký je človek on
Aurický obal je bez ostrých hrán. Ide o človeka pozitívne ladeného.

Stav lásky
Vo vašom vzťahu nemožno hovoriť o súzvuku a vnútornej harmónii. Bohužiaľ, ste vo vzťahu deštruktívna, partner je neutrálny. Hlbšie puto medzi sebou nemáte.

Vzájomný vzťah
Vy sa staráte a on sa vezie. No bez hlbších citov, ktoré by dokázali prekonať hroziacu krízu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár