A 290 – Nemôžem spať sama – 2005-01-19 18:26:29


V nepritomnosti cloveka mam problem spat sama v izbe, nebojim sa za vidna, iba v noci, ci uz mam zasvietene svetlo alebo tmu, pustene radio, televizor, nezabera to, akonahle niekto vedla mna lezi, citim sa OK a mozem spat, rada by som v poriadku spavala aj sama.

Saša Pueblo – Nemôžem spať sama – 2005-01-19 18:27:16


Veštecky som sa pozrel do vašej duše. Našiel som tu šamanku a osobu, ktorá má otvorené vedomie prírodných ľudí a zvierat. Váš spánok nie je ľudský, ale zvierací, ktorý je iný, ako bežný hlboký ľudský spánok. Váš spánok a strach je prirodzený z toho hľadiska, že máte otvorenú túto oblasť ľudskej psychiky. Užite si tento rozmer svojho Ja. Neznášam civilizáciu, mám rada zvieratá.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je silne zakotvený na fyzickom tele. Tiež to naznačuje na stabilnú psychickú situáciu.

Povaha
Máte neštandardnú psychiku. Ide o otvorenie psychiky prírodného človeka. Prírodní ľudia a zvieratá nespávajú hlbokým spánkom. Musia byť aj počas noci mnohokrát hore. Cez deň musia pospávať. Keď takýchto ľudí prepadne spánok, tak si chvíľu zdriemnu a pokračujú ďalej. Ja mám tiež cieľavedome otvorený zvierací spánok, aby som spal menej a v noci sa venoval snom a meditáciám. Už som si na to zvykol. Nepovažujem to na niečo neštandardné a zvláštne.

Sexualita povahy
Sexualita prírodného človeka. Všetko prechádza cez miechu. Sexuálne aktivity ako u prírodného človeka. Venujte sa šamanizmu, posunkovej reči. Čítajte si Šaman sekciu na mojich stránkach.

Pred narodením
Skúmam čas od vášho počatia až po narodenie. Vidím obrazy, ako vás matka považuje za svoje šteniatko. Predstavovala si vás takýmto spôsobom. Mala k vám aj takýto vzťah. Tým sa vo vás silne otvorilo vedomie prírodného človeka.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Sú tu klasické schémy prírodného človeka. Zvieratá rôzneho druhu a na konci šamanka. Venujte sa šamanizmu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a žiadne nenachádzam. V noci spíte v plytkých hladinách, kde sa netvoria sny.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Austrália, lovec, ktorý zabíjal zver. Kliatby domorodcov a deštrukcia. Toto pôsobí aj na vás.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: zvieratá. Povrchová vzrušivosť: príroda. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: k mužom, ktorý sú spätí s prírodou.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Všetko traumatické udalosti zo sveta ľudí a civilizácie.

Náboženské vedomie
Máte náboženské vedomie prírodných božstiev.

Saša Pueblo

Pridaj komentár