A 291 – Nezáujem o sex – 2005-01-19 18:28:16


Neviem prečo, ale nemám záujem o sex. Orgazmus mávam veľmi slabý. Nič ma nevzrušuje, netúžim po sexe, aj keď manžela milujem (oveľa príjemnejšie mi je hladkanie po chrbte, aj keď ma to nevzrušuje). Z gynekologického hľadiska som v poriadku.

Saša Pueblo – Nezáujem o sex – 2005-01-19 18:29:18


Vaše sexuálne podvedomie je neštandardné a zároveň zvláštne. Vyznačuje sa odporom a nechuťou k fyzickému sexu a túžbe po milovaní sa s mužmi. Sexualita je otočená do vášho vnútra. Užite si ju takú, aká je. Netúžte po tom, čo sa nedá zrealizovať.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie problémy, ktoré by bolo treba súrne riešiť.

Psychický stav
Aurický obal je okolo psychického tela stabilný a možno hovoriť o stabilnej psychike.

Povaha
Ste epileptická povaha energeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obraz osoby hanblivej a sexuálne nerozvinutej.

Sexualita povahy
Je netradične na povrchu kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je k vonkajšiemu svetu sexuálne uzatvorená. Odmietanie fyzickej sexuality.

Pred narodením
Skúmam čas od vášho počatia až po narodenie. Matka romantička, snílko. Čítala zamilované romány. Nerozvinulo sa vaše libido, váš sexuálny náboj.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa neustále hanbí.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Nedostatočne rozvinuté a detské schémy. Hračky, bábiky a podobne.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Veľká romantička, zamilovaná do svojho vnútra, ktorá tú romantiku nevie nájsť vo vonkajšom svete. Naivné predstavy o sexuálnom živote.

Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Vládne tu planéta Venuša, ktorá vyvoláva zamilovanie do seba samej. Bráni rozvinutiu sexuality do vonkajšieho sveta.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. V snoch prežívate sexuálne orgie, sex na všetky spôsoby. Treba to zmeniť. Pokiaľ sa vaša sexualita bude uspokojovať v snoch, tak fyzická nie je potrebná.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu mníška zo stredoveku, ktorá žila asexuálne. Vplyv je mimoriadne silný.

Pôrod
Skúmam vplyv pôrodu na váš terajší život. Prišli ste na svet mierne pridusená a vnútorne pasívna. Vývoj nebol dostatočne ukončený. Dostali ste príliš veľa lásky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na svet hračiek. Povrchová vzrušivosť: do sveta detí. Pohlavná vzrušivosť: hanblivosť, únik od hrubej mužskej sily. Snívanie o princovi na bielom koni alebo bezpohlavnom anjelovi. Celkovo problémové sexuálne podvedomie.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Pre vás je traumatický už pohľad na holé mužské telo.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Joga osud
Asi sa ťažko niečo zmení na vašom osude. Užite si tento druh sexuality a netúžte po inom.

Saša Pueblo

Pridaj komentár