Zvuková ezoterika. Mantry. Hlasivky. Prírodný človek. Jogín. Slepec. Sluch. Bioenergia. Reiki energia. Echolokačné schopnosti. Netopier. Sexus energia. Biomagnetická energia. Šamanské hlasivky. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj zvukové nahrávky.

Na to, aby sme mohli praktizovať zvukovú ezoteriku, je potrebné zvládnuť množstvo iných ezoterických techník. V prvom rade si treba uvedomiť, že zvuková ezoterika má svoju silu vtedy, keď ju cvičíte bez vnútorných zrakových spomienok. Najlepšie je simulovať stav slepca, ktorý je slepý od narodenia. Tomuto stavu sa priblížite vtedy, keď pri mantrách zablokujete zrakové spomienky. Môžete v tomto smere prejsť aj fyzickým cvičením. Vtedy si zaviažete oči a snažíte sa naučiť vnímať svet výhradne na základe zvukových a hmatových podnetov. Aj počas nácviku sa neustále snažíte objavené zrakové podnety potláčať.

Ďalej je potrebné, aby ste sa naladili na existenciu prírodného človeka. Teda vo svojej pamäti a v mysli zablokujete čo najviac civilizačných spomienok a hlavne zvukové záznamy, ktoré charakterizujú prítomnosť civilizácie. Zároveň aktivizujete čo najviac zvukových a hmatových podnetov z prírody. Tak isto obmedzíte a spomalíte premýšľanie. Zároveň sa so svojím vnútrom usilujete komunikovať pomocou zvukov abecedy, prípadne hmatovými pocitmi. V žiadnom prípade nie cez obrazové spomienky. Dôležitým momentom je aj natiahnuť cez ruky a nohy hmatový pocit, že ste plnokrvný prírodný človek. Týmto hmatovým pocitom naplníte celé fyzické telo.

V ďalšom kroku je potrebné aktivizovať zmyslové centrá na povrchu šedej kôry mozgovej. Ide o bunky šedej kôry mozgovej v prednom laloku. Tak isto sa aktivizuje zvukové centrum v spánkových lalokoch a v oblasti temenného mozgu sa aktivizuje centrum pohybu a hmatu. Celú zvukovú ezoteriku robíte bez aktivizácie zrakového centra v zrakovom mozgu. Všetko počas tejto meditácie robíte práve tadiaľto.

Neustále zostávate vo vedomí prírodného človeka. To je strašne dôležité, aby cvičenia bežali v správnom naladení. Koncentráciu nasmerujete do oblasti hlasiviek. Vypočujete si zvuky zvierat a to hlavne netopierov, delfínov a veľrýb. Možné je počúvať aj zvuky vtákov. Pokúšate sa tieto zvuky imitovať v podobe zvukov písmen abecedy.

Pokračujete v koncentrácii do hlasiviek a usilujete sa tu aktivizovať bioenergiu. Pokiaľ ovládate Reiki systém, tak to využijete a cez hlasivky ženiete bioenergiu Reiki. Do bioenergie Reiki vkladáte zvukovú podobu písmen abecedy. K tomuto všetkému pridáte sexuálnu energiu, ktorú ste vyprodukovali v mieche a v pohlavných orgánoch. Podmienkou je byť v sexuálnom stave prírodného človeka. Keď ste vhodne naladení, tak bioenergia sa produkuje v mieche. Pociťujete žeravenie a tvorbu sexuálnej bioenergie. Tento stav sa nedeje, pokiaľ ste v ľudskej sexualite. Treba si to poriadne odcvičiť. Pomôžu vám predstavy súložiacich černochov z Afriky. Títo majú zvieraciu sexualitu prirodzene otvorenú. Vytvorenú sexuálnu energiu presúvate do hlasiviek.

Potom do hlasiviek prisúvate za sebou idúce zvuky ako u netopiera alebo delfína. Máte snahu, aby ste mali pocit, ako sa zvuk a bioenergia tlačia do niektorého orgánu a naspäť. Je to ako hádzanie bumerangom. Pokračujete ďalej a do hlasiviek napúšťate prúdenie vzduchu pri dýchaní. To zvyšuje silu v hlasivkách.

Pokračujete do poslednej fázy a to je nácvik hlasiviek a la šaman. Teda v každej hlasivke môže rezonovať niektoré iné písmeno. V každej hlasivke môže byť iná energia a iný stav. To je základný výcvik šamanských hlasiviek. Neskoršie môžete vyskúšať rôzne mantry a odskúšať, kde u vás budú pôsobiť. So zvukmi sa dá preliečovať alebo inak manipulovať s podvedomím.

Pridaj komentár