Môj problém začal toto leto. 3krát som prepadla neovládateľnej únave, ktorá by sa nedala nazvať fyzická, ale skôr duševná. Nevládala som myslieť, rozprávať, ani počúvať. Mala som pocit, akoby sa mi odkrvil mozog, alebo bola za akousi hrubou sklenenou stenou, ktorá ma delila od okolitého sveta. Zvyšok leta a ešte stále si každý deň uvedomujem, aká som unavená. Snažím sa každý deň cvičiť, chodím behávať do prírody, jem málo mäsa, nič ťažké, hlavne zeleninu, ovocie, jogurty, celozrnné produkty. Každé ráno pijem vodu s jablčným octom, denne jem za dve lyžice tekvicových semienok, užívam jód, vitamin C a euthyrox kvoli zníženej činnosti štítnej žľazy. Výsledky z krvi sú v norme, únava z dôvodu žľazy vylúčená. Pred dvoma týždňami som absolvovala kúru črevných spŕch kvôli očiste. Necítim žiadne zlepšenie.

Váš problém vnímam v rovine tráviacich žliaz. Prvotnou príčinou vašich terajších problémov je vaše trávenie. Organizmus je podvyživený a drvivá časť živín odchádza stolicou von.

Diagnostika silva objekty: trvalo poškodené bunky nachádzam vo svaloch. Stredné poškodenie, teda pasivita a slabá činnosť.

Diagnostika energií: dlhodobo sa energie v tele tvoria. Magmatické energie zeme sú odklonené od tela a nenatekajú ani zhora, ani zdola. Obtekajú telo, čo zhoršuje zdravotný stav. Tak isto magnetické energie sú slabé a mimo tela. Sexuálne energie nedokážu prenikať do tela. Celkovo je bioenergetická situácia v tele disharmonická.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela okrem hormonálnych a tráviacich žliaz. Tiež odmietlo obkresliť svaly na celom tele. Tu treba hľadať zdroj vašich problémov a únavy.

Diagnostika silva aktivita: v tele dobre beží údržba a oprava. Úplne ticho je vo svaloch a chaos je v hormonálnych žľazách.

Diagnostika biochemická: hormonálne žľazy majú dlhodobo nedostatočnú produkciu. Niektoré hormonálne produkty sa netvoria a sú nahrádzané, ako sa len dá. Epifýza, ktorá má riadiť všetko so sexom a rozmnožovaním, je pasívna. Štítna žľaza produkuje látky, ktoré devastujú svaly. Slinné a tráviace žľazy podžalúdočné – chaos a neporiadok. Skoro 80% živín odíde z tela. Teda orgány sú podvyživené a svaly nedostávajú žiadne živiny. Skôr telo a orgány čerpajú zo svalov, čo sa dá. Biela hmota mozgová funguje dobre. Pľúca z biochemického hľadiska idú dobre. Slezina má málo zásob v prípade ochorenia. Pečeň tiež neprodukuje to, čo by mala. Príliš ticho. Obličky nemajú čo robiť.

Diagnostika astrálna: všade vnímam biele postavičky. V organizme nie je dostatok toxicity a dostatok živín. Nesprávne trávenie a zlé vyživovacie pomery.

Diagnostika totemová: šamanské totemové zviera by liečilo trávenie. Žalúdok, slinné žľazy, dvanástnik, pankreas a tenké črevá.

Diagnostika najhoršieho miesta v tele: oblasť žalúdočných žliaz, pankreas a dvanástnik.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu je pasívna a neriadi dobre organizmus. Stredný mozog devastuje svaly. Mozoček v zadnej časti hlavy všetko v tele utišuje a riadi k zlyhaniu. Miecha sa snaží zachrániť, čo sa dá. Brušný mozog v stene čriev je pasívny. Ganglie pri orgánoch sa snažia zachraňovať.

Diagnostika baktérií: v tele sú normálne a štandardné baktérie. Všetko v poriadku.

Diagnostika toxicity: jednoznačný nedostatok toxických látok. Chýbajú pečeni a hypofýze.

Diagnostika psyché: aurický obal je čiastočne vyosený mimo telo. Vhodné by boli psychoterapie.

 

Pridaj komentár