Zo zdravotného hľadiska je mojím problémom bolesť v chrbtici a krku prechádzajúca do hlavy a do očí (s tým spojený občasný pocit straty priestorovej orientácie). Ďalej už dlhšiu dobu (viac ako 1/2 roka) mám zvýšený krvný tlak a zvýšené pulzy (do 100). Tieto problémy som doposiaľ nijako neliečil a určite neprispieva k tomu ani terajší spôsob života. Mám za sebou dosť zlé emociálne obdobie, ktoré na mňa vplývalo dlhšiu dobu a ktoré, mám dojem, ma aj citovo „otupilo“. Chcel by som vás požiadať o celkové zhodnotenie môjho stavu a pomôcť určiť to, čo by sa malo riešiť ako najdôležitejšie. Ďakujem za váš drahocenný čas.

Vešteckými technikami som prešiel vaše telo a jeho funkcie. Všetko som zisťoval v časom rozpätí pol roka nazad. Zároveň som hľadal základný problém. Je to pečeň a slezina, ktoré produkujú príliš veľa chemických látok.

Diagnostika silva objekty: cez telo ide veľa geometrických útvarov, malých aj väčších. V tele je veľa miest s trvalo poškodenými alebo mŕtvymi bunkami. Riziko roztrúsenej sklerózy je vysoké. Musia to však potvrdiť lekárske vyšetrenia.

Diagnostika energií: v tele je hlboký nedostatok vlastnej energie. Magmatická energia nateká do organizmu zdola a dostatočne. Magnetických vlastných energií je dostatok. Sexuálne energie odtekajú z tela von. Aurický obal okolo tela, ktorý má tvoriť energia, je na mnohých miestach menší ako okraje tela.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky orgány aj oblasti tela okrem nervovej sústavy. Tú možno považovať za disharmonickú a chorú.

Diagnostika silva aktivita: je tu stav údržby a kontroly. No strieda sa to s oblasťami deštrukcie a neporiadku. Sú tu aj oblasti pasívneho ticha. Niektoré oblasti ako keby mali nervové zakončenia poškodené alebo príliš pasívne.

Diagnostika biochemická: biela hmota mozgová pracuje biochemicky dobre. Hormonálne a tráviace žľazy sú v poriadku. Mozgovo miešneho moku, ktorý sa tvorí v hlave, je nedostatok. Slabá tvorba. Slezina je biochemický agresor, násilne dodáva živiny do zdravých miest. Treba liečiť. Pečeň dodáva tiež príliš veľa látok a možno ju považovať za hlavného dodávača prebytočných látok pre slezinu. Tieto orgány devastujú nervovú sústavu.

Diagnostika tukového organizmu: tuk v tele produkuje príliš veľa niektorých látok a podporuje tak prebytok biochemických látok v tele. Ste plný zbytočných látok.

Diagnostika vyživovacia: telo v niektorých oblastiach nedostane nič a v niektorých je prebytok až k škodlivosti.

Diagnostika totemová: totemové zviera by liečilo pečeň a slezinu.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená pečeň.

Diagnostika autopilota: veľký mozog agresívne podporuje biochémiu v pečeni. Stredný mozog pracuje štandardne. Mozoček núti slezinu, aby pracovala agresívne. Mám pocit, že je zväčšená alebo zdurená. Miecha pracuje normálne. Brušný mozog vytrvale žiada organizmus a pečeň, aby dodával nadbytočné množstvá látok do tela. Ganglie pri orgánoch nútia pečeň a slezinu, aby dodávali neustále prehnané množstvá živín.

Pridaj komentár