Pred 3 rokmi som bola operovaná po ženskej stránke, odvtedy ma stále pobolievalo v podbrušku, potom som začala mať problémy aj s menštruáciou. Tohto roku som v júli bola operovaná znova ,vraj kvôli mimomaternicovému tehotenstvu. Mám stále bolesti. Posledné 2 týždne ma začalo pichať pri srdci, ťažko sa mi dýcha, mám pocit, ako by ma to išlo zadusiť. Prešla som rôznymi odbornými vyšetreniami a neviem si rady.

Pri vešteckom nahliadnutí zisťujem, že máte slabú bakteriálnu imunitu. V tele je veľa baktérií a hrozí príchod aj agresívnejších typov. Treba okamžite začať užívať látky, ktoré podporujú prirodzenú odolnosť voči baktériám a to dlhodobo.

Diagnostika silva objekty: značne poškodené a pasívne bunky v jednej časti pľúc. Iné oblasti nie sú poškodené. V organizme nebeží údržba ani opravy. Všade je ticho a pasivita. Nemáte nad organizmom kontrolu, kontrolný systém nefunguje.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta obkresliť orgány a považuje ich za disharmonické.

Diagnostika energií: nedostatočná tvorba bioenergií v celom tele. Cítiť ich nedostatok. Magmatické energie zeme obtekajú mimo tela. Mali by natekať do tela. Magnetické vlastné energie vo vnútri seba nemáte. Sexuálne energie z pohlavných orgánov odtekajú mimo tela. Aurický obal z energií okolo tela je menší ako vaše telo. Energeticky ste nestabilná a tvorba energií je nedostatočná.

Diagnostika biochemická: hormonálne žľazy v poriadku. Tráviace žľazy v poriadku. Biela hmota mozgová produkuje namiesto 40 l látok asi polovicu. Pľúca majú zlú biochémiu, blokáciu prívodu kyslíka do tela. V krvi je viac kysličníka uhličitého. Pľúca treba liečiť. Slezina je pasívna a namiesto zásobných látok je naplnená toxicitou. V pečeni je biochemická letargia a nič sa tu skoro neprodukuje. Príčinou sú baktérie, ktoré všetko blokujú. Tenké črevá sú malátne. Znovu nežiaduce baktérie. Obličky sú pasívne a znovu baktérie.

Diagnostika tukový orgán: je zdecimovaný a netvorí pre organizmus požadované látky.

Diagnostika astrálna: všade sa objavuje postavička z ríše hmyzu. Takéto obrazy sú pri nežiaducich baktériách v tele.

Diagnostika totemová: totemové zviera by vytrhlo oblasť pohlavných orgánov a zahrabalo by ich do zeme. Nežiaduce baktérie.

Diagnostika najhoršieho miesta: bolo označené celé telo.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu je pasívna. Stredný mozog má sám problémy so zdravím. Brušný mozog: pasivita. Ganglie: pasivita. Bakteriálna hrozba napáda aj túto oblasť.

Diagnostika bakteriálnej imunity: je dlhodobo pod čiarou potrebnosti. Tvorba bielych krviniek je letargická. Biele krvinky sa nedokážu zmobilizovať k aktivite. Množstvo baktérií v tele je vysoké. Každopádne treba brať lieky na zvýšenie odolnosti voči baktériám. Cítiť hrozbu agresívnejších baktérií cez oblasť podbrušia.

Pridaj komentár