Dakujem velmi pekne za zdravotny profil A 509. Viete mi pomôcť prosim? Poradiť?

Pre lepšie pochopenie stavu som nahliadol do vášho podvedomia. Zisťujem, že do vášho osudu negatívne zasahujú skutky vašich predkov. V podvedomí si nesiete ich vinu. Odporúčam vhodnú terapiu na odstránenie tohto vplyvu.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený okolo fyzického tela, raz sa vzďaľuje, inokedy približuje. Teda nestabilný psychický stav.

Povaha
Psychicky ste uložená v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej duša inklinuje k židovstvu a všetkému, čo s tým patrí. Málokedy sú tu bežní ľudia usadení. Jednoducho treba žiť ináč.

Sexualita povahy
Sexuálne podvedomie je uložené tiež netradične vo svaloch a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nedostatočne kontroluje svoje jemné sexuálne prejavy. No celkovo v norme.

Sexuálne centrum
Je uložené v ústnej dutine a naznačuje na tzv. detskú sexualitu. Teda prejavy hravosti a určitej nezodpovednosti voči sebe a životu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vo vnútri nedospela a chce sa hrať s hračkami.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu obrázky židovských veriacich a na konci postava rabína.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Obrázky strachu pred chorobami a starnutím. Neochota venovať sa duchovným veciam. Má to vplyv na zdravotný stav.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Vy osobne ste zasiahli do tejto oblasti a potlačili náboženské obrazy.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy v chrbtici. Postava anjela je zdevastovaná, zaprášená a nefunkčná. Naznačuje to na tendencie pokaziť si šťastný osud.

Astrológia ganglií
Keďže odmietate náboženské a židovské , tak je tu prísny zákaz vám pomáhať.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Nachádzam tu chorý svet zvierat. Choroby a životné trápenie.

Snová astrológia
Skúmam veštecky snové podvedomie. Neustále ničíte všetko náboženské a židovské. Vaše snové podvedomie je ničené vaším životným orientovaním. Sny by mali riešiť problémy a starať sa o zdravie.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoba, ktorá nenávidela židov až za hrob. Kliatby a nenávisť spôsobujú, že vo vás sídli informačné pole mŕtvej židovky a neustále sa stará o vaše zničenie. Treba vhodné špiritistické terapie. Na váš rod ako keby bola uvalená kliatba.

Pôrod
Počas pôrodu vnímam príchod informačných polí židovskej matky, ktorá sa stala súčasťou vašej psychiky. Špiritistické sklony, ktoré treba ovládať kvôli zdraviu a šťastnému osudu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: ako sa doničiť a ubližovať si. Povrchová vzrušivosť: deštrukcia a erotično. Pohlavná vzrušivosť: vnútorné fantázie. Deštrukcia. Citová vzrušivosť: na prácu.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sa objavujú čierne bodky. Traumatické je pre vás všetko náboženské.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú kvietky. Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Iba ak pochopíte svoj osud a nepôjdete proti svojmu podvedomiu. Likvidácia vplyvu predkov.

Pridaj komentár