Momentálne som strašne unavená a mám neustále zvýšenú teplotu, ktorú mi nevedia špecifikovať, prekonala som boreliózu a chlamýdiovú infekciu.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými technikami zhodnotil, čo sa deje vo vašom organizme. Centrálnym problémom sú lymfatické uzliny. Likvidujú vhodné baktérie pre telo a nevhodné nechávajú nepovšimnuté. Jednoducho sú pomýlené.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište, kostnú dreň, slezinu.

Diagnostika silva objekty: trvalo poškodené bunky sú v slezine. Má na starosti dozrievanie červených krviniek, likvidáciu starých červených krviniek a má byť rezervou zásobných látok pre havarijné situácie. To plní iba veľmi slabo.

Diagnostika silva aktivita: v celom tele je dobré čistenie a obnova, pasivita je v krvnom riečišti a v kostnej dreni.

Diagnostika energetická: aurický obal je rovnomerný okolo celého tela. Točivé špirály idú do oblasti kostnej hmoty, teda sú tu možné chorobné stavy. Magmatizmus nateká zhora. Sexuálne energie tečú v tele. Magnetických energií je dostatok.

Diagnostika biochemická: veľký mozog produkuje potrebné látky v dostatočnom množstve. Hormonálne žľazy sú disharmonické a majú nestabilnú aktivitu. Je vhodné ich preliečiť. V pľúcach je dostatok kyslíka. Pečeň má problémovú biochémiu. Celkovo je toxikovaná a sú tu baktérie a plesne. Dostali sa sem z nedobre umytej zeleniny. Treba liečiť. Trávenie je dobré, organizmus je dobre vyživovaný. Bakteriálna flóra hrubého čreva je nedobrá. Zlé prijímanie železa do organizmu. Hromadí sa v svaloch, v tuku a chýba v organizme. Treba preliečiť a obnoviť flóru v črevách. Tým sa následne uvoľní železo do krvi a obnoví sa tvorba červených krviniek v kostnej dreni.

Diagnostika lymfatických uzlín: sú zle kódované, likvidujú dobré baktérie a zlé nechávajú. Lymfatický systém je poškodený a organizmus ho neriadi. Tendencia k chorobnosti lymfatických uzlín je možná. Musia posúdiť lekári.

Diagnostika astrálna: v pečeni sa objavuje čierna toxická postava, v tele veľká červená postava. Všade sú vnútrobunkové zápaly a baktérie nevhodné pre organizmus. V slezine sa objavuje sivastá postava.

Diagnostika totemová: totemové zviera by liečilo lymfatické uzliny a riečište.

Diagnostika tukového orgánu: nežiaduce mikroorganizmy. Tukový orgán je pasívny a neprodukuje pre organizmus to, čo má.

Diagnostika prvkov: nedostatok železa spôsobený nevhodnou črevnou mikroflórou.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym boli označené lymfatické uzliny a kostná dreň. Tiež tvorba bielych krviniek je nedostatočná.

Diagnostika spirit: najprv treba obnoviť mikroflóru v hrubom čreve, potom sa treba venovať liečbe lymfatických uzlín, kostnej drene v kostiach a nakoniec obnoviť činnosť sleziny.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu zle riadi organizmus. Stredný mozog je pasívny. Mozoček zachraňuje, čo sa dá, ale často vypadáva. Miecha sama bojuje s baktériami. Brušný mozog je tiež napádaný. Ganglie pri orgánoch sú čiastočne aktívne. Rôzne druhy neželaných baktérií vypúšťajú do organizmu nežiaduce látky.

Diagnostika imunitná bakteriálna: nie je zničená, iba oslabená. Teda je ju možné liečiť a napraviť.

REAKCIA NA PROFIL

Chcela by som sa Vám srdečne poďakovať za poskytnuté informácie a budem sa snažiť riadiť sa týmito radami, ako to dopadne, dám Vám určite vedieť, zatiaľ dakujem za pomoc. Prajem Vam pekný a úspešný deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.