Pri lekárskom vyšetrení mi našli fľak na pľúcach. Lekári robia ďalšie testy. Beriem dlhodobo lieky na srdce. Prosím o diagnostiku.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na váš zdravotný stav. Aj keď máte 64 rokov, možno váš zdravotný stav považovať za dobrý. Problémy robí vaše srdiečko. Príčinou je vysoká imunitná reakcia na zhubné bunky. Predpokladám, že trpíte roztrúsenou sklerózou. V organizme je veľa zničených buniek. Odporúčam jedinú vhodnú liečbu a to cvičenie typu Pilates. Pomaličky a v kľude. Cvičenia prispejú k ozdraveniu a zreparovaniu nervovej sústavy. Najhoršie sú na tom nervy v oblasti srdcového svalu, nervy v oblasti hypofýzy tiež nie sú v poriadku. Celkovo je hypofýza oslabená a neprodukuje dostatok potrebných hormónov. Zase pomôže Pilates cvičenie.

Diagnostika silva objekty: nachádzam drobné geometrické útvary na srdci a je ich veľa. Na povrchu pečene čiastočne, v oblasti tenkých čriev, veľký geometrický útvar na pankrease. Drobné geometrické útvary na nervových zakončeniach vo svaloch. Dá sa predpokladať, že v slabšom výskyte sú všade. Sú to trvale poškodené miesta. Pripomína to roztrúsenú sklerózu, teda prílišná imunitná reakcia organizmu na zhubné bunky. Organizmus zabíja aj zdravé bunky.

Diagnostika reiki energie: slabé, ale stabilné vyžarovanie. Pasivita energetická je v oblasti srdca.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresliť hormonálnu žľazu hypofýzu, srdce, nervový systém. Ostatné v poriadku.

Diagnostika silva údržba: v organizme nebežia opravy a údržby, ale organizmus dokáže zachraňovať havarijné stavy. Srdcový sval má až príliš starých buniek. Príčinou je nervový systém. V nervovom systéme je veľa trvale poškodených buniek a nervové dráhy sú príliš pasívne.

Diagnostika rezonančná: neurónová činnosť je slabá a dokáže zasahovať iba v naliehavých prípadoch. Nemá dosť síl na štandardnú aktívnu činnosť.

Diagnostika astrálna: v organizme je veľa tarotových kariet so sivými postavami. Naznačuje to na veľa mŕtvych a trvale poškodených buniek. Tipujem na roztrúsenú sklerózu.

Diagnostika totemová: totemové zviera sa pohybuje okolo vás a doporučuje cvičenia typu Pilates alebo podobné. Nie príliš namáhavé cvičenia pod dozorom odborníka, ktorých cieľom je obnovenie nervovej aktivity. Určitý druh pohybovej aktivity pri oslabených pacientoch.

Diagnostika najhoršieho miesta v tele: boli označené nervové dráhy, sú až príliš pasívne.

Diagnostika imunitná: máte príliš silnú imunitnú reakciu na likvidáciu zhubných buniek. To negatívne pôsobí na zdravé bunky, ktoré sú tiež likvidované.

Pridaj komentár