Mám pravdepodobne pomalé trávenie, podľa všetkého psychického pôvodu, ťažkosti sa prejavujú nadúvaním, ťažobou v bruchu, nepríjemným pocitom, nutkaním na spanie, pričom takto reagujem na rôzne potraviny, ale aj vtedy, keď nejem. Vyšetrenia pred rokmi nepotvrdili žiadny fyziologický problém, nedávna diagnostika prístrojom potvrdila psychický pôvod.

Pri vešteckom diagnostikovaní zisťujem, že vaším základným problémom je neadekvátna imunitná reakcia organizmu voči zhubným bunkám. Imunitná reakcia je vysoká a má psychické pozadie. Ničí zdravé bunky hrubého čreva. Zároveň je znížená imunita voči baktériám. Tie zase decimujú oblasť kostnej drene.

Diagnostika silva objekty: nachádzam veľké aj malé geometrické útvary v oblasti tenkých a hrubých čriev. Naznačuje to na veľké množstvo nefunkčných a mŕtvych buniek.

Diagnostika reiki energia: v celom tele beží zosávanie energie a jej strácanie. Najaktívnejšie zosávanie a strácanie je v oblasti hrubých čriev. Naznačuje to na zdravotné problémy v tejto oblasti.

Diagnostika silva údržba: v organizme nebeží riadne údržba, v oblasti hrubých čriev obrázok nebezpečného územia, ktoré je zničené. Pripomína to močiar. Riziková oblasť.

Diagnostika automatickou kresbou: z oblasti čriev sa tvorí hmla a rozsiahla kresba. Oblasť je chorá.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať žiadny orgán v tele. Teda problém čriev nie je lokálna záležitosť a chorobný je celý organizmus.

Diagnostika astrálna: v oblasti čriev je veľká sivastá postava, ktorá označuje trvale poškodenú oblasť. Drobné sivasté postavičky sa nachádzajú všade. Keď s pozriem na imunitnú reakciu voči zhubným bunkám, tak vnímam enormne agresívne biele krvinky, cez ktoré organizmus decimuje oblasť čriev a nielen ju.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera prekvapujúco nelieči oblasť čriev, ale ma vedie k psychológovi a psychiatrovi a naznačuje, že treba dať do poriadku psychiku.

Diagnostika aurická: celkovo je aurický obal okolo fyzického tela plný strácajúcej sa energie a najhoršie je to v oblasti čriev.

Diagnostika najhoršieho miesta: čierne plochy sa objavili v kostnej dreni, kde sa tvoria krvinky. Najhorším miestom sú rebrá v hrudníku. Nachádzam tu zápalové procesy a zlý bakteriálny stav. Veštecky tu vnímam baktérie prenesené zo zvieraťa na človeka. Baktérie alebo vírus sa nachádza iba v tejto oblasti. Vysoká imunita voči zhubným bunkám oslabuje imunitu voči baktériám.

Pridaj komentár