Mojím zdravotným problémom je anémia a opuch členkov. Prosím o zdiagnostikovanie.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na vaše problémy s anémiou. Zistil som nežiaducu mikroflóru v tenkých a hrubých črevách. Táto spôsobuje nesprávne spracovanie železa a aj vitamínov. Červené krvinky sa tvoria obmedzene z dôvodu zlej črevnej mikroflóry.

Diagnostika silva objekty: trvale poškodené miesta nachádzam v oblasti žalúdka.

Diagnostika reiki energie: energetické pomery v tele sú dobré a harmonické. Magmatické energie organizmus obtekajú. Mali by natekať do organizmu a blahodarne pôsobiť na zdravotný stav. Tvorba sexuálnych energií je vyvážená a stabilná.

Diagnostika silva údržba: v organizme je všetko upratané a čisté. Organizmus má kontrolu nad orgánmi.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky orgány, no neobkreslilo nervovú sústavu. Možné zdravotné problémy. Tiež neobkreslilo obličky.

Diagnostika astrálna: v nervovej sústave nachádzam postavu sivastého rytiera s mečom. Naznačuje na chorú oblasť.

Diagnostika totemová: totemový vlk ohrýza nervstvo tela a chce ho liečiť.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené nervové dráhy v tele.

Diagnostika toxicity: v tele je nedostatok toxických látok. Organizmus príliš upratuje a pečeni a hypofýze chýbajú na tvorbu potrebných látok toxické látky.

Diagnostika tvorby červených krviniek: vnímam nedostatočnú tvorbu červených krviniek v kostnej dreni. V slezine dozrieva len nepatrné množstvo červených krviniek. Obličky zadržujú veľké množstvo vitamínov a hlavne B12. Vytvárajú sa extrémne zásoby. Aj kyselina listová je zadržiavaná v bunkách obličiek. Železa je v organizme dosť, ale je agresívne zadržiavané v pečeni. Trávenie je v poriadku. No v hrubých črevách sú baktérie, ktoré viažu železo čudným spôsobom. Odporúčam kompletnú výmenu črevnej flóry v hrubom čreve. Tak isto tu vnímam plesne a hubovité organizmy. Výplach čriev, aktívna liečba látkami proti baktériám a plesniam. Účinnosť sa zvýši inhaláciou cez pľúca. Baktérie sú aj v tenkých črevách. Dvojmocné železo je ukladané do svalov. Príčinou vášho stavu sú mikroorganizmy a plesne, ktoré sa dostali do tela konzumáciou lesných plodov, ktoré boli infikované chorým zvieraťom.

Pridaj komentár