Po smrti mojej matky hľadám odpovede na niektoré otázky, doteraz som bola veriaca, ale po určitých skúsenostiach už neverím tomu, čo učí náboženstvo, myslím, že každý človek má právo byť šťastný a keď nie je, spôsobuje to choroby, hľadám cestu, ktorou ísť, aby som bola šťastná. Zaujímajú ma meditácie, ale bojím sa do toho ísť, aby mi to negatívne neovplyvnilo podvedomie.

Na diagnostikovanie si prednostne vyberám ľudí s netradičným kozmickým vedomím. A vaše podvedomie je tiež netradičné a jedinečné. Škoda, že to neviete využiť lepšie a prekonať pasivitu voči svojmu podvedomiu.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela, teda psychický stav je v poriadku.

Povaha
Vaša psychika je netradičná a nemožno vás diagnostikovať bežnými metódami. V tele sú spojené všetky neurónové oblasti do jednej, u bežných ľudí sú neurónové oblasti oddelené. Ľudské vedomie je najčastejšie uložené v strednom mozgu. Vy máte spojené neuróny veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií. Takýto stav sa vytvára u kozmonautov, ktorí strávili určitý čas v kozme. To sa stalo aj u vás inými vplyvmi. Vedomie sa posúva smerom k vedomiu Venuše. Neustále u vás bežia v podvedomí predstavy milovania v kozme.

Pred narodením
Matka mala pred tehotenstvom a počas neho takúto netradičnú psychiku a to sa prenieslo na vás.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade predstavy planét a milujúcich sa osôb. Kozmické vedomie planéty Venuša.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Všade predstavy planét a milovania. Vy sa pasívne pozeráte a nie ste ochotná naplno žiť to, čo máte v podvedomí.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade kozmos a planéta Venuša. Váš strach a nezáujem o to, čo chce vaše podvedomie.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. Zase pasivita a slabý záujem žiť v súlade s podvedomím.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoby, ktoré sa silne venovali náboženstvu, ale aj skúmaniu kozmu a ezoterike.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: obrazy milovania v kozme. Povrchová vzrušivosť: z vnútra seba. Pohlavná vzrušivosť: z vnútra seba a kozmických predstáv. Netradičné sexuálne podvedomie. Možné problémy v partnerskom vzťahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.