Rad spoznávam svet okolo seba. Rád skúšam nove veci, experimentujem. Milujem hudbu a film. Snažím sa pochopiť druhých. Neuznávam žiadne náboženstvo, ale som silne veriaci. Zároveň náboženstvá neodsudzujem. Neviem, čo mám robiť v budúcnosti, kým sa mám stať, prečo si neviem nájsť priateľku.

Máte netradičnú psychiku. Vaše ciele a túžby sú v rozpore s podvedomím a momentálne vyvolávajú psychické problémy.

Zdravotný stav
Bez vážnejších problémov.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený až príliš od fyzického tela. To naznačuje na nestabilnú psychiku, ktorá vyžaduje terapeuta alebo psychiatra.

Povaha
Máte netradičnú psychiku, podobnú kozmonautom, ktorí pristáli na Mesiaci. Takýto typ psychiky má nezáujem o život na Zemi a medzi ľuďmi sa mu žije ťažko.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Namiesto klasických schém tu nachádzam schému kozmických planét. Čo iba potvrdzuje netradičné neurónové spoje.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Usilujete sa žiť ináč ako je vám určené netradičným podvedomím. Tieto snahy narušujú psychickú stabilitu. Mali by ste si zvážiť, či budete žiť to, čo máte v podvedomí alebo to, čo chcete vy.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade obrázky kozmického priestoru. Teda zase netradičné schémy.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky bolo všetko v poriadku. K zmene došlo počas detstva podaním nesprávnych liekov, ktoré poškodili váš vývoj a viedli k netradičnej psychike.

Astrológia anjelov
Skúmam neurónové oblasti miechy. Zase tu nenachádzam anjelov, ale schémy súhvezdí. Teda netradičnú psychiku. To isté platí aj pre oblasť ganglií a brušného mozgu.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. Je tu neustály súboj a neochota žiť to, čo vám priniesol osud. Snažíte sa utekať a neprijímať to, čo je vo vás. Z toho vznikajú psychické problémy a nestabilita.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoba posadnutá astronómiou a kozmom. Nemohol však realizovať svoje túžby a to na vás vplýva mimoriadne silno.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na kozmické dimenzie. Povrchová vzrušivosť: na kozmos. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: putovať kozmom. Veľmi problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie partnerského vzťahu.

Traumatické udalosti
Okolo vás sú čierne bodky. Traumu vám robí všetko okolo kozmu.

Šťastný osud
Venovať sa astronómii a veciam okolo kozmu, a tak isto náboženským záležitostiam. Silná viera a náboženské cítenie dajú zmysel vášmu životu.

Reakcia na profil

Dakujem za pomoc.

Pridaj komentár