V kabale mi vyšlo, že budem mať partnerské problémy, opätovné stretnutia a v dospelosti potrebujem duchovno, preto som sa i na Vás obrátila, lebo chcem nájsť ten správny spôsob nájdenia samej seba, neubližovaniu iným a užiť si život naplno po každej stránke /zábava, sex.vzťahy, partnerské vzťahy, riešenie problémov bez depresie, zbaviť sa úzkosti a byť so sebou vyrovnaná vnútorne a vedieť sa rozhodnúť správne/.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Bol to pre mňa nevšedný zážitok stretnutia so záznamami zo sveta mŕtvych. Prežili ste klinickú smrť a máte v sebe zvláštne posolstvo. Asi nebudete žiť bežným životom. Tak si to skúste uvedomiť a zariadiť sa podľa toho.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Všetko štandardné.

Povaha
Psychicky ste usadená vo veľkom mozgu. Teda prežili ste niečo na spôsob klinickej smrti. Mohlo sa tak udiať v noci, alebo počas choroby. Toto vám otvára kontakt do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat, ktoré sa počas ich smrti uvoľnili z ich neurónov. To naznačuje aj výron energie z vášho mozgu do tejto dimenzie. Naštudujte si Plazmatickú školu, kde sa tejto problematike venujem osobitne.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zamilovaná do seba. Silné narcistické sklony. Sexus centrum je usadené v hlave. Teda určité ambície, ciele, menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá zbožňuje a uctieva samu seba ako bohyňu a ostatní sú iba otroci nehodní žiadnej lásky, iba že by ju sebazničujúco obetovali pre vás. A preto utekajú preč.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba a každý kúsoček seba milujete a ostatné by ste zničili. Povrchová vzrušivosť: na seba a len seba. Pohlavná vzrušivosť: na vlastný orgazmus a iba naň. Nič pre iných. Celkovo veľmi problémové spolužitie s mužmi. Silné a premrštené narcistické sklony. Chcel by som mať takúto lásku k sebe, ale nemám.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali anjelské sféry biele. Aj tie vás milujú ako otroci. Spravia pre vás všetko. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje záznam, aby vás všetci milovali a boli pripravení položiť život. Mozoček poslanie je silné, sexuálne až tantristické. Jedinečná sexuálna sila na duchovné účely. Spirit obal – keď ste prežili klinickú smrť, dostali ste do seba niečo, ako posmrtný záznam kozmickej inteligencie, kde boli všetci do seba zamilovaní a uctievali vo vnútri jedného tvora. Jeden organizmus a všetci okolo ako malé milujúce deti schopné spraviť čokoľvek. Ostatné obaly sú nepodstatné.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Cítiť, že to, čo sa do vás dostalo zo sveta mŕtvych, vami prerástlo a vyžaduje si to zvláštny spôsob života. Teda niečo ako duchovná cesta.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď budete žiť duchovne, a tak ako si vyžaduje tento záznam kozmickej inteligencie. Aby sa aj ostatní naučili milovať seba ako sa milujete vo svojom narcizme sama.

Pridaj komentár