Chcel by som Vás poprosiť nahliadnuť do môjho podvedomia, čo je mojím poslaním, teda čomu sa mám v živote venovať, aký predok ma ovplyvňuje a čo mi vlastne bráni k úspechu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho podvedomia. Všetko sa začalo počas vášho embryonálneho vývoja. Mali ste mať jednovaječné dvojča, ale nestalo sa tak, ale psychiku máte takto rozvinutú. Je to nádherný pocit harmónie, ale aj zastretia problémov vo vonkajšom svete.

Zdravotný stav
Kyvadlo nenašlo žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal aj podvedomé obaly sú v tele. Štandardný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky netradične usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzavretá do seba a vonkajší svet sa vám zdá ako v rozprávke. Všetko je harmonické, múdre, dokonalé, fantastické. Nedostatočné vnímanie reality.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok vnímania nábožensky ladenej erotiky ako v oriente. Všetko je dokonalé a v úplnej harmónii. Sexus centrum je usadené v podbruší. Teda citlivá osoba, ktorá si udržuje harmonické ilúzie vo vnútri seba aj okolo seba.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na staré židovské obrazy z Biblie, plné svetla a Božieho sveta. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Všetko sa prekrýva harmóniou a neschopnosťou vnímať veci reálne. Citová vzrušivosť: na prekrytie všetkého dokonalou harmóniou.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste mali vytvorené anjelské sféry z perál a snové anjelské sféry. Vnútorné šťastie a spokojnosť, život ako vo sne. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje všetko o háremoch islamu. Mozoček poslanie obsahuje všetko o islame. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý bol uchvátený islamom. Eros obal obsahuje prekrytie snov a erotiky. Šaman obal obsahuje všetko o sexuálnych rituáloch šamanov. 7 obalov spolu obsahuje všetko o spojení snov a erotiky.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Žijete v snoch, ktoré sú plné blaženosti, ako keby ste boli stále v lone svojej matky a toto prenášate aj na okolie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste ako embryo, ktoré vstúpilo do snového náboženského sveta. Mali ste sa narodiť ako jednovaječné dvojčatá. Máte v sebe pozostatky svojho dvojčaťa. Máte dve psychiky, jedna je vaša a druhá vášho dvojčaťa. Ako embryo ste mali z tohto dôvodu rýchly vývoj nie bežný pre klasickú ľudskú psychiku. Vyššia úroveň ako u bežného vývoja. Zbytky dvojčaťa sú v tuku vášho tela. V tuku tvoríte asi 10 000 látok. Bežní ľudia asi 400 látok. Toto všetko vám vyvoláva stav úžasnej jednoty samého so sebou. Teda ako keby vaše jednovaječné dvojča žilo v tuku vášho tela a odtiaľto s vami komunikovalo.

Hviezdy, šťastný osud
Ste spokojný sám so sebou a to vám úplne postačuje ako u jednovaječných dvojčiat. Vlastne vám nič nechýba.

Pridaj komentár