V poslední době-před asi rokem jsem se dostala (ne náhodou) k regresím,které jsem sama 4xprodělala,dále k pro mě novinkám- pojmům karma,minulé životy,zkrátka porniknutí více do esot.světa,kter mne zajímá.Před půlrokem jsem byla na kursu reiky I st. Více v sobě cítím intuici,kterou se snažím nyní více poslouchat,někdy nevím,jestli podvědomí jde se mnou.Zajímá mne sport,výtvarno-maluji obrazy a fotografuji. Nevím jakým směrem mám využít svou intuici a cítění.

Pozrel som sa vešteckými technikami do vášho podvedomia. Objavil som tam nebezpečný konflikt medzi mužským a ženským ja. Skúste tento konflikt pochopiť a pre šťastný osud zvládnuť.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o stav pečene. Nechajte si ju vyšetriť a snažte sa ju preliečiť pečeňovými diétami a bylinkami. Pomohlo by aj pitie liečivých minerálnych vôd.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela a psychika je stabilná.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok razantnej ženy, pracovné nasadenie, ale aj uvoľnenie a pohodu. Niekedy to s tými mužskými sklonmi preháňate. Ale je to prirodzené, ženy s epileptickou povahou sú dobré vojačky, policajtky a podobne.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má v sebe dušu muža, ale to je pre tieto povahy normálny stav.

Pred narodením
Ako keby to počas tehotenstva matky vyzeralo, že to bude chlapec a nakoniec to bolo inak, silný tlak matky mať dievča. Na tento svet ste utekali. Veľká chuť žiť. Vplyv vašej matky spraviť z vás dievča vám vadil.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. To je mužské sexuálne centrum. Naznačuje to na určité ambície a ciele, niečo dokázať. Sexualita Amazonky.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam tu objekty zvierat a na konci muž podobný Tarzanovi. Divočina.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu spor medzi mužským a ženským. Máte vnútorne silnú snahu prekryť v sebe ženskosť mužským svetom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Snaha ženské astrologické schémy strhnúť a nahradiť mužskými. Snaha zničiť v sebe vlastnú ženskú identitu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a spánku. V snoch ste muž, ktorý zabíja a ničí ženy. Vytrháva im orgány a snaží sa ich jesť, aby sa znovu stal ženou.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. V rode veľa krotiteľov zvierat. Predkov venujúcich sa chovu zvierat. Bitúnok. Žena lekárka alebo zdravotná sestra počas vojny. Jednoducho vás svet krvi a zmrzačených tiel priťahuje.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na najhlbšie city vytvorené v detstve. Celková vzrušivosť: na poškodené ľudské telo. Povrchová vzrušivosť: zničiť seba a stať sa obeťou. Pohlavná vzrušivosť: zase prvky stať sa mužom. Citová vzrušivosť: na zbrane a techniku. Celkovo mimoriadne komplikované sexuálne podvedomie. Nemáte to jednoduché.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú špirálovité kruhy, traumu spôsobujete hlavne ženám okolo seba.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú silne vyvinuté.

Hviezdy, osud
Vaše vnútorné spory medzi mužom a ženou môžu viesť k deštruktívnym udalostiam. Mali by ste sa vnútorne rozumne doladiť.

Pridaj komentár