Požiadali ste ma, aby som sa okrem vášho zdravotného stavu pozrel na psychický stav. Bolo by vhodné, aby ste pochopili, čo sa dialo v detstve a ako sa s tým vysporiadať. Zastavte ničenie vlastného šťastia.

Psychický stav
Aurický obal je silne vyosený a vzdialený od fyzického tela. Možno hovoriť o potrebe zvýšenej starostlivosti o svoje psychické zdravie.

Povaha
Je silne hysterická a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá niečo robí, vytvorí a potom to zničí. Zase niečo robí a potom zničí.

Sexualita povahy
Je v stave poriadnej úletovosti a nekontrolovateľnosti, treba terapeuticky dať do poriadku.

Pred narodením
Zvláštna psychika, ako sa hovorí „dieťa šťasteny“. A vy schválne chcete, aby vám všetci dali pokoj, strach z vecí. Neschopnosť prijať pomoc.

Sexuálne centrum
Je uložené v podbruší, je to typické ženské centrum. Silná intuícia. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce schválne robiť zle a zničiť sa. Keď ste zničený, robí vám to dobre. Silné ženské prvky a inklinácia ku všetkému, čo súvisí so ženami.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická astrologická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 6 postáv vľavo, 6 postáv vpravo. Všetko násilne znetvorené a oblečené do indiánskeho. Na konci osoba, ktorá sa má vysporiadať so sebou a bojovať o svoj osud. Všetko prekryté šamanstvom ako výsmech a srandičky. Vlastne sú tu dve schémy. V detstve vás niekto bil a týral. Vy ste si zlosť vybíjali na veciach. Tak ste sa odreagovali. Ničenie vecí. Matka iba čakala, kedy týranie skončí a hojila rany. Nebránila vás, prispôsobila sa.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Vo všetkom chaos a zmätok a silné sklony k užívaniu rôznych látok. Nie ako narkománia. Tendencia stať sa zvieraťom. Otvoriť zvieraciu psychiku a utiecť tam, kde nežijú ľudia, iba zvieratá.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Všetko zámerne prekryté šamanstvom. Neustály tvrdý súboj, všetky ľudské astrologické schémy zničiť. Potreba týrania sa, ktoré máte z detstva. Teraz vás netýrajú, tak si to vytvárate na psychickej báze.

Snová astrológia
Skúmam sny a spánkový stav. V snoch zabíjate ľudí, spôsobujete si rany po tele a chcete zomrieť. Voláte Boha, aby to už skončil. To je váš otec, aby vás už dorazil.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Predkovia, ktorí podľahli kanibalizmu a túžba po mäse bola nekontrolovateľná. Ďalší predok umučil ženu a táto mu želala niečo ako kliatbu na potomkoch. Deštruktívne sily tohto druhu vás neustále drvia.

Pôrod
Na astrálnej rovine pri pôrode deštruktívne sily, ktoré nedovolia, aby sa vám darilo. Počkajú, až sa vám začne dariť a zdevastujú všetko. Nútia vás spraviť chybné kroky a zničiť sa.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na hlboké ľudské city. Celková vzrušivosť: zničiť sa. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na vlastné pohlavie. Citová vzrušivosť: alkohol, aby ste boli ako otec.

Traumatické udalosti
Okolo vás sú silné točivé krúžky. Veľké rozmery. Spôsobujete traumu okoliu spôsobom života. Vytvoriť niečo a potom zničiť.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať. Neetické skutky vám robia dobre a nahrádzajú týranie z detstva.

Hviezdy, osud
Vidieť a cítiť cez hviezdy, že nájdete kľud svojej duše a vysporiadate sa s minulosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.