Mám pocit, že akokoľvek sa snažím, nemám žiť bežný život, nie je mi súdená rodina, deti, to, čo som vždy chcela. Neviem sa spamätať z posledného vzťahu. Môžete mi povedať, či je aspoň malá nádej na to, aby som nadviazala harmonický vzťah s mužom? Poraďte, ako sa mám vysporiadať so samotou.

Potešilo ma, že ste sa po čase ozvali a dali sa zdiagnostikovať. Cítiť, že ste na sebe poriadne popracovali. Pri diagnostike zdravia som nenašiel závažnejšie poškodenia. V oblasti psychiky som zaznamenal duchovný rast. Treba vás pochváliť a veriť, že budete vo svojom duchovnom napredovaní pokračovať.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Psychika je dobre stabilizovaná.

Povaha
Je usadená v strednom mozgu. Vytvorili ste dve spojky a to do ústnej dutiny a do temenného mozgu. Tento stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá zostala náročnejšia, dôslednejšia a veci si dokáže zvážiť. Čo je dobrá zmena.

Sexus
Sexus povahy je usadený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži po láske a hlbokom duchovnom partnerstve. Požiadavka je tak náročná, že je skoro nezrealizovateľná. Sexus centrum je aj v podbruší, aj v hlave. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dokáže nájsť v sebe ženský aj mužský protipól. Prevládajú však duchovné túžby až príliš otočené a skoncentrované na mužov. Odporúčam krotiť a duchovnosť nájsť aj vo svojej samote. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: na mužov ako niečo duchovné. Tendencia dostať sa do mužského otroctva. Pohlavná vzrušivosť: na seba a duchovné rituály. Citová vzrušivosť: na lásku a duchovno. Sexuálne podvedomie nedovoľuje vytvoriť s mužmi klasický vzťah. Príliš veľa očakávate a máte o ich duchovne ilúzie. Skúste nájsť duchovné v sebe a oddeliť duchovné ambície ezoteričky od sexuálnych potrieb svojho tela. Naučte sa odpojiť ezoteriku od partnerstva.

Stav obalov podvedomia
V 4.roku ste dostali diamantové až pulzačné anjelské sféry, ale nechcete sa im podriaďovať. Chcete robiť všetko sama a po svojom a potom neúspech čaká na vás za každým rohom. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje túžbu po duchovnosti, ale aj vašu agresiu robiť si to po svojom a hotovo. Vzdorovitá duša, ktorá sa ťažko podriaďuje múdrosti a úspechu. Motivuje vás iba neúspech. Skúste sa zorientovať vhodnejšie. Obal mozoček obsahuje duchovnú cestu vzdelanej osoby. Všetko máte prekryté prílišnými emóciami a sexuálnymi vášňami. Láka vás vidina vyššej spoločnosti. No vaše podvedomie to odmieta. Obal dieťa obsahuje tvrdohlavé dieťa, ktoré si chce zámerne ubližovať. Eros obal obsahuje sexuálne obrázky z egyptského obdobia krutovlády a potlačenia duchovna. Túžba po moci. Šaman obal obsahuje osobu posadnutú emóciami. 7 obalov spolu obsahuje všetko o náboženských systémoch.

Aura
Máte v sebe info polia zvierat, ktoré vás veľmi dobre liečia. V aure máte magmatické záznamy o náboženskom živote. Otvorili ste si vstup do Silva školy, kmitanie, vibrovanie a rezonovanie. Teda môžete prenikať psychicky do svojich buniek. Ovládate techniky sugeratívne si navodiť stav klinickej smrti. Ste schopná komunikovať so svetom mŕtvych spomienok. Cítiť, že ste začali pracovať so snami. Anjelské sféry vám nechutia. Neochota podriadiť sa za účelom úspechu. Cítiť napojenie na energie vlastného tela. Lepšie vnímate svoje vnútro. No sexualitu ste v sebe nezvládli. Pred kozmickým vedomím máte strach a rešpekt. Celkovo vnímať, že sa duchovne zdokonaľujete.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Do vášho života sa dostáva duchovno a svet ezoteriky. No ešte vás to ťahá za ľudskými nezmyselnosťami.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vaše sny sa stali liečivé a bežia v nich ezoterické pochody k duchovnosti. Aj keď ich musíte ešte tvrdo obhajovať. Treba lepšie zvládnuť vaše sexuálne vedomie. Bližšie Sexuálna škola a Tantra škola.

Hviezdy, šťastný osud
Ste na dobrej ceste, treba zvládnuť vlastnú sexualitu a náboženskú sféru.

Pridaj komentár