Snažím sa dodržiavať vaše rady. Anjelské sféry naďalej presviedčam, aby pracovali pre moju psychiku a šťastný osud. Nezaujímam sa o problémy iných, toho som sa zbavila, panické ataky tiež nemám a so spánkom je to zatiaľ rovnaké. Každý večer 20 minút cvičím jogu. Cítim sa lepšie ako predtým, ale viem, že musím urobiť viac.

Som rád, že ste sa po čase ozvali a dali sa zdiagnostikovať. Je potešiteľné, že ste sa psychicky stabilizovali a čo teší aj mňa osobne ako ezoterika, cítiť začiatok duchovnej cesty. Verím, že si stav udržíte a nájdete cestu do hlbočín vlastnej duše.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko vo vašom tele. Celkovo dobrý zdravotný stav. Najslabšie miesto je kostná dreň. Nehovorím o chorobe, ale o slabšie fungujúcej časti tela. Chcelo by to 6 krát do mesiaca omyť telo vytlačenou čerstvou šťavou zo zeleniny – zemiaky, uhorky, kaleráb, kapusta. Do litra vody 2 dcl šťavy z rôznej zeleniny. Omyť, nechať chvíľu pôsobiť a osprchovať. Pokiaľ máte chuť, tak zrealizujte.

Psychický stav
Aurický obal je konečne okolo tela a podvedomé obaly sú v tele, čo je dobrá správa. Postupne sa psychický stav stabilizuje. Charakterizuje to obrázok rovnováhy medzi vlastnými záujmami a záujmami cudzích osôb. Treba iba pochváliť ochotu zmeniť sa.

Povaha
Ste usadená v strednom mozgu a spojka ide do nervstva mozočku. Teda prejavy schizofrenickej osoby, ktorá chce žiť životy iných. Terajší stav charakterizuje obrázok, ako keby ste konečne spoznali samu seba a pochopili: Toto som ja osobne? Áno, toto ste vy osobne. Moc nie ste nadšená, ale to sa postupne zmení.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby hľadajúcej svoju vlastnú sexualitu. Je naivne detská a treba ju prijať takú, aká je. Napríklad vám dáva dobrý zdravotný stav. Sexus centrum je v podbruší. Je klasicky ženské a charakterizuje to obrázok objavenia svojich vlastných vecí a radosť zo seba a toho, čo máte pri sebe. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba, aj keď sa sama sebe nepáčite. Povrchová vzrušivosť: ešte sa sama sebe protivíte. Pohlavná vzrušivosť: na seba, čo je dobré. Citová vzrušivosť: začínate vnímať aj svoje pocity, nielen iba iných.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry. Postupne sa učíte naslúchať im a riadiť sa ich pokynmi. O anjelských sférach bližšie Anjelská škola. V 12.roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje záujem o seba. Obal mozoček – tu nastala zmena – obsahuje záujem o vlastnú duchovnosť. Rodostrom obal sa pozmenil a aktivizoval predkov, ktorí chceli duchovný rast. Dieťa obal sa tiež zmenil a máte záujem aj o seba a duchovnosť, nielen o iných ľudí a iné deti. Vracia sa do vás pokoj duše a spojenie s podvedomím. Eros obal dostal obrazy tantry a duchovnej sexuality. Šaman obal dostal dovnútra aktivitu a všetko vnútorne ožíva, čo je príjemné. 7 obalov obsahuje všetku možnú duchovnú literatúru.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vnímam, že stále viac dávate prednosť sebe a duchovnému rastu. Preto vám podvedomie začína na psychickej rovine pomáhať. Začínajúca symbióza.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Cítiť, že ste spravili so snami razantný poriadok. Liečba seba, vaša psychika, šťastný osud a keď vystane, tak iní ľudia.

Hviezdy, šťastný osud
Naštudujte si pozorne Anjelskú školu na mojich stránkach.

Pridaj komentár