Chcela by som vám opísať niečo, čo sa mi párkrát stalo. V noci, keď som už išla spať, som sa vzniesla asi pol metra do výšky, alebo teda moja duša, alebo čo to je. Proste som ležala, ale zároveň som nebola v mojom tele, a všetko som videla, teda aj seba mimo tela, ale nemohla som ani kričať, ani sa hýbať ani nič. A potom sa to skončilo, z ničoho nič, konečne som sa mohla posadiť, a všetko si uvedomiť, čo sa stalo. Ak môžte, tak mi k tomu niečo napíšte, nejaké vysvetlenie, ak vôbec je, alebo čím je to spôsobené. Budem vám vďačná. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo sa vo vás vlastne deje. Odmietate vlastnú duchovnosť a vnútorný svet vo vašej hlave a chcete iba vonkajší svet. Zoberte si môj príklad. Chodím do vnútorných predstáv ako autista a vraciam sa do vonkajšieho sveta. Raz tam a raz tu. Prechádzam všetky svoje spomienky a posilňujem ich, aby v momente smrti boli pokope a mohli v rámci reinkarnácie pokračovať ďalej. Bližšie Plazmatická škola. Ezoterik a osoba duchovná považuje za najvyššiu hodnotu to, čo si uloží vo svojich spomienkach. Spomienky po smrti zostávajú, ale ostatné sa stráca.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú na mieste. Trvalo stabilný psychický stav.

Povaha
Ste psychickými prejavmi usadená v gangliách hormonálnych žliaz, čo je nezvyčajné a nie bežné. Ľudia sú väčšinou usadení v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa v noci dostáva do zvláštnych stavov psychiky. A tiež aj počas dňa.

Sexus
Sexus povahy je usadený v hormonálnych žľazách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo svojich snových fantáziách. Teda prenikáte do svojich spomienok a tam žijete viac ako vo vonkajšom svete. Sexus centrum je umiestnené v konečníku, čo je tiež pre ženu netradičné. Dáva vám to intelektuálske schopnosti. Niečo ako autistka, ktorá dáva prednosť životu vo svojich spomienkach. No viete normálne a štandardne žiť vo vonkajšom svete. Je to vyvážené. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na vaše predstavy. Povrchová vzrušivosť: fantázia. Pohlavná vzrušivosť: v predstavách. Citová vzrušivosť: zobrať a všetko dostať do svojich spomienok a tam žiť.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivé anjelské sféry. Teda často neúspech a útek do vnútorného sveta. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje opustiť reálny svet a žiť iba v spomienkach. Mozoček poslanie obsahuje žiť vo vlastných spomienkach. Rodostrom obsahuje záznam o spisovateľských a umeleckých sklonoch predkov. Eros obal obsahuje vnútornú sexualitu v predstavách. 7 obalov spolu obsahuje všetko o autistoch celého sveta.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Chcete vnútorný svet spomienok opustiť a žiť vo vonkajšom svete. Chcete skazu vnútorného sveta, aby ste žili iba vo vonkajšom svete.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V noci zúrivo bojujete proti životu vo svojich predstavách a nechcete to.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď správne psychoterapeuticky ošetríte svoj život vo svojich spomienkach a život vo vonkajšom svete.

Pridaj komentár