Ľudské vedomie. Šamanské vedomie. Vedomie zvieraťa v nás. Bez myslenia. Bez šamanských posunkov. Iba vhodná reakcia zvieraťa v nás. Reiki ZOO. Znaky Reiki. Zosávanie a vlastné bio. Magnetické sily Zeme. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3.

Tak ako nacvičujeme šamanizmus, tak isto treba nacvičovať a otvoriť v nás zvieracie vedomie a tým si otvoriť aj túto dimenziu, ktorá je hlboko potlačená a prejavuje sa iba v extrémnych podmienkach. Napríklad v pralese havaruje lietadlo a prežije ten, kto si otvorí zvieracie inštinkty.

Pri cvičení potlačíte v sebe civilizovaného človeka a tak isto šamana. Všetko precvičujete v mentálnej rovine bez toho, aby ste tieto prejavy zavádzali do fyzického diania okolo. Mentálne zviera v nás.

Všetko sa znovu odohráva v strednom mozgu a snažíte sa na obrázky z veľkého mozgu reagovať na základe vnútorných podnetov. Teda predstava potravy a hľadanie vhodnej reakcie či už v strednom mozgu, mieche, brušnom mozgu, v hormonálnych žľazách, vo svaloch a v koži. Reakcia prichádza zvnútra a nijako s ňou nemanipulujete. Dáte si pred seba obrázky Reiki znakov a vyvolá to reakcie, o ktoré sa usilujete zvnútra. Prichádzajú samé. Reiki znak vyvolá bioenergetickú reakciu či už tvorby alebo zosávania bioenergie, prípadne napojenie na energetický potenciál magnetických síl Zeme. Teda keď chcete vhodné liečivé reakcie, tak to dosahujete zmenou znaku a nie šamanskou manipuláciou so znakom. Spomeňte si na cvičenie nenormálneho správania zvieraťa, ktoré zbiera kamene, ukladá ich na kopu a toto mu prikazuje vnútorné zviera.
Tak isto aj v tejto línii sa všetko cvičí na mentálnej rovine a nedovoľuje sa, aby nastali nekontrolovateľné stavy. Možno sa preliečovať a precvičovať neštandardné správanie niektorých zvieracích prejavov. Len výnimočne zasahujete do tejto roviny zvieraťa v nás pomocou šamanských rituálov či už posunkových, hmatových alebo zvukom, či obrázkom.

Rozhodujúcim cvičením je uvoľnenie vnútorných reakcií jednotlivých neurónových oblastí v mieche, hormonálnych žľazách, brušnom mozgu, svaloch a na povrchu kože.

Pridaj komentár