Mandalová galéria. Tarotová galéria. Orgánová galéria a link. Terapeutické obrázky. Lepšia diagnostika. Neurónová ezoterika. Náboženská cesta. Štruktúra Náboženskej školy. Pastorálna poradňa. Zvukové MP3. Video. Nové poznatky Reiki škola, Šaman sekcia. Ezoterika neurónov. Celkovo asi 800 príspevkov a 350 vešteckých diagnóz.

Na začiatok by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí podporujú túto ezoterickú stránku finančne, tým, ktorí zháňajú, spracovávajú a upravujú zvukové nahrávky a všetkým, ktorí zbierajú rôzne videá a pracujú na vytváraní galérií. V neposlednom rade chcem poďakovať svojmu dizajnérovi a asistentke za spracovanie príspevkov a vyhľadávanie príjemných obrázkov.
Myslím, že sa aj naďalej môžeme považovať za najrozsiahlejšie ezoterické stránky na Slovensku a v Čechách. Občas nás častovali tým, že sme síce najrozsiahlejší, ale aj poriadne plytký. Už sa to nesporne zmenilo. Bolo prirodzené, že s takým rozsiahlym záberom na začiatku trpela aj kvalita. No vsadil som hlavne na všestrannosť a neustále zdokonaľovanie. V tomto trende mienim pokračovať ďalej.
Nesporne vedieme čo do počtu rôznych druhov galérií. V tomto roku pribudla Mandalová galéria a Reiki galéria. Galéria ľudských orgánov s odkazmi na iné stránky pracuje jedna radosť. V pláne máme ďalšie galérie, ktoré budeme postupne napĺňať.
Do roka som spravil asi 350 vešteckých profilov. Zároveň sa neustále skvalitňuje diagnostikovanie a zaviedol som do praxe terapeutické obrázky. K veľkým poradniam patria aj poradne malé a do tých neustále pribúdajú nové a nové príspevky.
Nesporne si držíme prvenstvo čo sa týka počtu príspevkov. Ročne som ich napísal do 800 a v tomto trende chcem pokračovať.
V horúcom lete pribudli zvukové nahrávky mojich prednášok. Verím, že tento konkurenčný krok, ako zvyčajne naplánovaný na obdobie dovoleniek, potešil ezoterickú obec, ktorá nemá možnosť chodiť na moje ezoterické podujatia. V tomto trende chcem pokračovať. Plánujem spraviť zvukové nahrávky meditačných a liečivých cvičení.
Na stránkach sme umiestnili video nahrávky a odkazy na stránky, ktoré videonahrávky poskytujú. Budeme uvažovať aj o animačných obrázkoch k jednotlivým cvičeniam.
Preskúšali sme a otestovali možnosti videokonferencie. Túto formu zahájime aj napriek tomu, že ešte nie je dostatočne rýchla internetová sieť. Bude tu možnosť vypočuť si meditácie v reálnom čase aj s obrazom. Držte nám palce, aby sa všetko vydarilo. Treba si uvedomiť, že za všetkým ezoterickým snažením je tvrdá a vytrvalá práca.
Som rád, že sme dobudovali Náboženskú školu a aj tu sa budeme snažiť dosiahnuť v konkurencii iných náboženských stránok čo najvyšší stupeň. Budeme sa modliť, aby sa tak stalo.
Celkovo vo vyhľadávačoch na internete sme v oblasti dobre navštevovaných stránok. Nemôžeme však očakávať, že návštevnosť bude mať komerčné čísla. Nie sme zameraní na masový konzum. Cieľom je v prvom rade podpora ezoterickej komunity na celom Slovensku, ale aj v zahraničí.
Potešilo ma otvorenie duchovnej cesty do neurónov vlastného mozgu. Je to oblasť, kde zavíta vlastne málo ezoterikov. Verím, že ezoterici získajú aspoň teoretické skúsenosti z tohto druhu ezoteriky. Kvalita a nové prístupy sa objavujú ako súčasť ezoterického výskumu v Reiki škole, Šaman škole, Plazmatickej škole a Náboženskej škole.
Čo povedať na záver, asi len toľko, aby sme v nastolenom tempe samovrahov vydržali čo najdlhšie, aby sme si udržali prvenstvo vo všetkých smeroch, aby sme išli do hĺbky ezoteriky, aby sme všetci spoločne postúpili a pochopili hlbiny vlastnej duše. No čo ma najviac potešilo v tomto roku, boli dobré zvesti o šírení internetu aj do farností na Slovensku, je úžasné ako sa môže duchovno šíriť aj do tejto oblasti.
Prajem všetkým návštevníkom mojich stránok pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia a úspechov v novom roku 2005.

Pridaj komentár