A 54 – Zväčšená štítna žľaza, nadváha – 2004-03-09 13:10:30


Chcela by som vás poprosiťo vypracovanie zdravotného profilu a hlavne by som poprosiť o radu mám zväčšenú štítnu žľazu a chcela by som poprosiť či existuje spôsob ako napraviť jej činnosť aj inak ako brať tabletky. Jedneho času som pribrala,
bolo to asi aj kvôli začatiu užívania antikoncepčných tabletiek, ale velmi
ťažko sa mi darí chudnúť.

Saša Pueblo – Zväčšená štítna žľaza, nadváha – 2004-03-09 13:32:48


Zdravotna diagnostika
Miecha: v krčnej oblasti je mimoriadne pasívna oblasť zasahujúca do vnútra krku až k štítnej žľaze. Miechu treba liečiť.
Krvné riečište: zle vyživuje oblasť celej miechy, blokácia nervovej aktivity a zásobovania živinami. Bunky trpia celkovým hladom.
Hormonálne žľazy: odporúčal by som preliečiť celú hormonálnu činnosť. Pociťujem jej nedostatočnú aktivitu. Nedostatok jódu v krvi. Intenzívne ho vstrebáva hypofýza. To je hormonálna žľaza v prednej časti mozgu. Jód potom chýba pre štítnu žľazu. Nedostatočná kontrola organizmu nad štítnou žľazou.
Jednoznačne zle funguje celý imunitný systém vo Vašom tele. Odporúčam preliečiť. Tak isto liečiť oblasť krčnej miechy.
Nedostatok jódu v tele spôsobuje aj prejedanie a nadváhu. Hormonálne žľazy môžete liečiť antikoncepciou. Štítnu žľazu liečte zvýšeným prísunom jódu v potrave. Užívajte prípravky na chudnutie. Miechu v oblasti krčnej chrbtice liečte obkladmi zo švédskych bylín. Saša Pueblo

Pridaj komentár