A 55 – Kamienky v slinných žľazách – 2004-03-09 13:50:37


Mám problémy so slinnou žľazou s podozrením na kamene. Po našom stretnutí som sa začala zaoberať týmto problémom a navštívila som špecialistu, ktorý mi spravil sialografiu. Na snímku sa nič nezobrazovalo (tekutina sa stratila). Až CT ukázalo skutočnosť, že na pravej aj na ľavej strane mám množstvo kameňov. Doporučili mi samoliečbu, pretože na operáciu, ktorou sa dá jediným spôsobom odstrániť kamene zo slinnej žľazy, nemám odvahu. Radšej to nejakým spôsobom pretrpím, než by som si mala nechať urobiť jazvu cez cele líce pri uchu až na krk. Lieky na to neexistujú. Jednoducho tie kamene treba vyplaviť. Preto mi doporučili piť lekársku minerálnu vodu „Karlovarský Mlynský pramen“, ktorá ako som zistila v Karlových Varoch sa už nevyrába. Preto Vás žiadam o pomoc, ak sa dá. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Saša Pueblo – Kamienky v slinných žľazách – 2004-03-09 13:51:26


Veľký mozog: v šedej kôre su zvláštne neurónové prepojenia a veľa drobných mŕtvych alebo pasívnych buniek. Nachádzam ich všade po celej ploche.
Mozocek: zlá činnosť a reakcie na dianie v organizme. Ako zle fungujúca telefónna ústredňa, ktorá nesprávne prepája hovory.
Krvné riečište: prudká aktivita do slinných žliaz. Neustály prísun živín. Aj hladina minerálnych látok je vysoká. Organizmus sem dodáva veľa živín. V krvnom riečišti máte veľa vápnika, málo je v kostiach. V celom tele máte na viacerých miestach zamurované a zavápnené bunky. V slinných žľazách je ich najviac a sú najväčšie. Treba upraviť pomery stopových prvkov v tele.
Hormonálne žľazy: nie je v poriadku štítna žľaza, podieľa sa na tvorbe kamienkov v slinných žľazách. Slinné žľazy sú zväčšené, nahradili časti obsadené kamienkami.
Problém kamienkov v slinných žľazách je problémom štítnej žľazy a produkcie látok, ktoré zle narábajú s vápnikom a ďalšími minerálnymi látkami v tele. Toto sa musí napraviť liečbou štítnej žľazy a až potom sa venovať kamienkom. Po liečbe sa kamienky môžu objaviť znovu. Slinným žľazám kolaps nehrozí, pretože sa zväčšili. Je možné, sa kamienky a podobné útvary budú tvoriť aj na iných miestach v tele. Saša Pueblo

Pridaj komentár