A 104 – Zúžený pažerák – 2004-05-21 12:51:02


Môj problém sa týka môjho zdravotného stavu.Asi pred pred troma rokmi som začal mavať záchvaty a bolesti pri prehltaní. Bola to zvláštna bolesť medzi lopatkami ktorá prechádzala na hrudník. Na poslednom výšetreni asi pred mesiacom zistili zužený pažerák na 5 mm v dlžke 5 cm.Kardia medzi prechod žalúdka a pažeráka.Teraz beriem rôzne lieky a keď sa to nezlepší čaká ma operácia.Som z toho došť vyčerpaný aj keď dúfam že by som sa z toho mohol dostať.Zmenilo ma to. Prečo som takto dopadol? Môžem sa z toho dostať bez operácie.Bol by som veľmi šťastný keby som sa z toho dostal . Veľmi pekne Ti ďakujem za pomoc.

Saša Pueblo – Zúžený pažerák – 2004-05-21 12:52:25


Celková diagnostika naznačuje jednoznačne na problémy a chorobný stav v lymfatickom riečišti a uzlinách. Tak isto v mieche sú pasívne bunky, ktoré zodpovedajú za koordináciu činnosti lymfatických uzlín celkovo. V mozgu problémy so zle definovanou chemickou aktivitou lymfatického riečišťa a v predĺženej mieche sú zle definované fyzické aktivity lymfatických uzlín. Lymfatické uzliny produkujú neúčinné látky a namiesto čistenia organizmu vracajú toxické látky do tela. Liečba musí viesť do tejto oblasti. Z psychického hľadiska ste príliš pasívny. Chce to zmeniť spôsob života na pohyb a aktívne cvičenie.
Diagnostika Reiki energiami: vaše lymfatické riečište zosáva energiu a to je nezdravý stav.
Diagnostika kyvadlom: pri obkresľovaní vašich svalov ich nedokážem poriadne nakresliť a to naznačuje na zdravotné problémy vo svaloch, ktoré sú súčasťou fungovania lymfatického riečišťa a odvádzania toxicity z lýmf do krvi. Je potrebný pohyb, cvičenie.
Diagnostika Silva: zlé riadenie biochemických pochodov z oblasti hypotalamusu. Pasivita. Z tohto máte záchvaty. Nesprávne biochemické pochody a ich labilnosť. Organizmus upratuje toxicitu do orgánov. Deštrukcia do oblasti stredného mozgu a oblasti riadenia biochemických a fyzikálnych procesov v tele.
Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje čierne plochy v lymfatických uzlinách, čo je chorobný stav.
Diagnostika prvkov: v organizme všade nedostatok minerálnych prvkov a ich likvidácia cez stolicu. Slabé prijímanie minerálov.
Diagnostika najhoršieho miesta: to sú vaše svaly.
Diagnostika hormonálnej činnosti: činnost je vo všetkých žľazách podhodnotená.
Odporúčam vám, aby ste začali postupne športovať. Užívajte minerálne stopové látky, ktoré sa rozpúšťajú postupne. Berte hormonálne lieky a lieky na harmonizáciu hormonálnej činnosti. Užívajte výživu pre športovcov a berte látky na podporu rastu a činnosti svalov. Všetko konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Saša Pueblo

Pridaj komentár