A 94 – Nasmerovanie životnej cesty – 2004-05-06 15:56:30


Chcela by som poznat svoj psychicky profil a pomoct s nasmerovanim zivotnej cesty. V podstate tuzim pomahat ludom rozsirovat ich sebapoznanie, odovzdavat vedenie.Dakujem Vám vopred za odpoved.

Saša Pueblo – Nasmerovanie životnej cesty – 2004-05-06 15:57:23


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha. Vyciťujem to ako bioenergie usadené v ústnej dutine a mozočku. Charakterizujú to obrazy osoby, ktorá chce utiecť pred realitou a nechce sa života vo vonkajšom svete zúčastniť. Ďalší obrázok je obrázok karatistky, ktorá by všetkých vymlátila. Potom by bola spokojná.
Sexualita povahy
Je typicky európska a je usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zamilovaná sama do seba. Určité sklony k narcizmu, to je zamilovanie sa do svojho obrazu v zrkadle.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské prvky vo vašom správaní ako sú ambície, kariéra ap. Značne oslabené sú túžby po domácnosti, manželovi, deťoch. Objavujú sa tu obrazy policajtky, ktorá zatýka osoby pre priestupky.
Astrológia sudičky
Skúmam prepojenie neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Naznačujú na poslanie v tomto živote. Je tu klasická schéma a na konci sudkyňa, ktorá má súdiť. To je vaše vnútorné poslanie.
Astrológia psychiky
Tu skúmam neurónové schémy vo veľkom mozgu. Charakterizujú váš súčasný stav a problémovosť celej osoby. Vidím obrázok ženy, ktorá pojedá všetko, čo sa len dá a trpí stavmi prejedania sa a zvracania. Má strach z vonkajšieho sveta. Zároveň sa chce postaviť proti tomuto strachu.
Astrológia planét
Tu skúmam neuróny v strednom mozgu, ktoré naznačujú na určité trendy do budúcnosti. Prevažuje tu planéta Mars a Pluto. Pluto vás stíha a vyvoláva strach za skutky, ktoré urobíte v živote a Mars vás núti utekať pred vonkajším svetom.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie citovo- erotické vrstvy vašej psychiky, ktoré sa vytvorili v detstve. Celková vzrušivosť: na svet zločinu. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: potlačená, transformuje sa v krutosť.
Duchová úroveň
Skúmam váš vzťah k ľudským ideálom, láske, dobrote, citlivosti, kráse a podobne. Bohužiaľ, ste egoistický typ, ktorý sa chce presadiť za každú cenu. Okolo vás je sivastá hmota, ktorá naznačuje na to, že pre okolie ste deštruktívna. Pokiaľ nebude láska a dobrota z vašej strany na iných ľudí, môžu nasledovať osudové rany. Nie priamo na vás, ale na vašich najbližších. Konajte iba dobro. Saša Pueblo

A 94 – Nasmerovanie životnej cesty – 2004-05-21 13:16:55


Pan Pueblo,
dakujem za diagnostiku, mozete mi vypracovat postup na samoliecbu, zmenu? Viem, ze sa to da zmenit, pred rokom ste mi pisal, ze mam psychopaticku povahu a mojim poslanim je byt mniskou, ze mam pomahat ludom, tak ja sa v tom teraz nevyznam, myslela som si, ze som sa zlepsila ale vyzerato tak, ze nie. Dakujem za odpoved.

Saša Pueblo – Nasmerovanie životnej cesty – 2004-05-21 13:17:50


Vasa psychika nie je kus nabytku, je tvarna a moze sa menit a aj sa meni. Ze nie k dobremu, tak to uz je na Vas. Ked sa chcete skutocne zmenit, tak sa zacnite sledovat a likvidujte vsetky prejavy, ktore nechcete robit. Napiste si ciel, ako by ste sa mali do buducnosti spravat, zit a fungovat. Potom si vytvorte terajsi obraz o sebe. Vas pohyb, navyky, stereotypy. Zajdite si na sekciu Psychologia pod Psyche poradnou a pozorne sledujte tu zverejnene prispevky. Pouzite na svoju zmenu psychologicky a psychiatricky dotaznik. Vizualizujte si v predstave o sebe buduci obraz a neustale a trvalo na sebe pracujte. Ako ? To si najdete v Silvovej skole, Fakirskej skole a na inych skolach. Prajem Vam vela trpezlivosti a silnej vole. Saša Pueblo

Pridaj komentár