A 100 – Som náladová až depresívna – 2004-05-19 16:36:59


V poslednom čase som veľmi náladová, až depresívna, cítim niekedy ťažobu v nohách až tŕpnutie. Mám na tele viac znamienok a bojím sa ich dať odstrániť pri jednom cítim svrbenie a cítim sa celkove zle.

Saša Pueblo – Som náladová až depresívna – 2004-05-19 16:39:23


Veštecký profil
Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu – oblasť hore nad ušami. Charakterizujú ju tieto obrazy: uzavretosť, spurnosť a neochota komunikovať, niekde utiecť, niekde sa zavrieť, nezvládanie neúspechu, neochota bojovať za svoje šťastie, chuť ničiť svoje okolie.
Sexualita povahy
Je klasicky európska a je usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy z háremu, krása a ničnerobenie. Sexuálne pohodlíčko.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské prvky v ženskom správaní, napríklad kariéra, ambície niečím byť a niečo znamenať, slabšie rodinný život. Starostlivosť o iných oslabená.
Zdravotné problémy
Nachádzam v oblasti ľavého spánkového laloku okolo ucha. Je tu oblasť zle fungujúceho zhluku časti mozgu, ktorá sa nevie dostatočne a trvale vyliečiť. Doporučujem bioaktívne minerálne prípravky ginkgo biloba a žeň šeň. Znamienka si dajte vyšetriť u odborníka.
Psychický stav
Je mierne narušený, ale nedá sa hovoriť o zlom psychickom stave, ktorý by bolo treba liečiť.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónových zhlukov v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Sú tu predpoklady pre aktívny náboženský život. Sú tu postavy s predmetmi používanými pri náboženských obradoch. Na konci je postava ženy, ktorá robí náboženské obrady. Skúste žiť so svojím podvedomím a venovať sa náboženstvu aktívne a cielene. V zásade platí, že kto ide proti svojmu podvedomiu, nebýva šťastný a úspešný. Skúste to zmeniť.
Astrológia psychiky
Skúmam zoskupenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Vnímam tu postavu vašej osoby, ktorá radšej nebude nič robiť, aby nič nepokazila. Pasivita a nezáujem o bežný život. Nemožno hovoriť o depresii, ale o slabej sile vôle niečo byť a niečo znamenať. Ležérnosť.
Astrológia planét
Skúmam neurónové zoskupenia v strednom mozgu a ich vplyv na budúcnosť. Dominuje tu symbol planéty Slnko a toto vplýva na vás negatívne. Zavádza vás to do snového sveta a vzdaľuje od reality. Oslabenie vnímania vonkajšieho sveta. Treba realizovať terapiu návratu do vonkajšieho sveta.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Stredovek, postava kňaza a silný duchovný život, zvláštna sexualita. Vplyv je negatívny a odvádza vás z reálneho bytia.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: do sveta mladých. Povrchová vzrušivosť: do sveta mladých. Pohlavná vzrušivosť: do sveta mladých. Citová vzrušivosť: do seba. Takéto podvedomie nevytvára dostatočné predpoklady na kvalitné manželské spolužitie. Slabé sexuálne zameranie a vzrušivosť na dozretých mužov.
Traumatické udalosti
Nenachádzam, ale vy osobne vytvárate traumatické udalosti pre iných. Veľa nasľubujete, dávate obrazy úspešnosti a aktivity. Ked príde na lámanie chleba, tak „skutek utek“. Sklamanie iných nad vami.
Duchovná úroveň
Máte vzťah k ľudským ideálom a ceníte si ľudskosť. Tento vzťah je pasívny.
Domnievam sa, že by bolo vhodné venovať sa liečbe oblasti temenného mozgu, ale aj dalších častí a to dlhodobo. Zvyšujte postupne množstvo rastlinných a živočíšnych tukov v potrave. Praktizujte 2-3 roky. Tuky vám pomôžu odstrániť vplyv drobných, príliš aktívnych bodov v organizme. Saša Pueblo

A 100 – Som náladová až depresívna – 2004-05-20 19:14:11


Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a rady.
Všetky fakty o mne sú pravdivé, len som si potvrdila to, čo som aj ja cítila. Musím na sebe veľa pracovať a zmeniť sa, aby som bola užitočná pre iných.

Ešte raz ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.