A 105 – Priedušková astma – 2004-05-20 19:04:52


Liečim sa na prieduškovú astmu. V poslednom období ma sprevádzajú časté ochorenia horných dýchacích ciest spojené so suchým dráždivým kašľom. Prosím o diagnostiku.

Saša Pueblo – Priedušková astma – 2004-05-20 19:07:02


Celková diagnostika zdravotného stavu naznačuje na tieto problémové miesta: oblasť podbrušia, teda maternica a vaječníky. Ďalšou problémovou oblasťou je miecha v chrbtici, je celkovo pasívna. Ďalej predný mozog, ktorý je v celej oblasti intenzívne vyživovaný, čo nie je optimálny stav.
Reiki diagnostika: z hľadiska bioenergetickej aktivity je problémová oblasť sleziny, ktorá nie je dostatočne aktívna, tiež oblasť podbrušia, ktorá zosáva bioenergiu, čo naznačuje na možné zdravotné problémy.
Diagnostika kyvadlom: keď obkresľujem kyvadlom vaše orgány, tak sa mi zle obkresľuje predný mozog, srdce, ľavá oblička, slezina sa kreslí ako malá gulôčka, ľavý vaječník sa kreslí ako malá bodka. Všade určité disharmónie a problémové sú vaječníky a slezina. Preventívna liečba.
Diagnostika Silva: kontrolné mechanizmy zle fungujú v prednom mozgu, srdci, vaječníkoch, slezine. Treba psychoterapiami napraviť. V prednom mozgu prehnané opravy a údržba idúca až k ničeniu. Obličky – slabá regenerácia, vaječníky – deštrukcia namiesto údržby. Vyživovacie procesy prehnané a nezdravé v prednom mozgu. Prerušené vyživovacie procesy sú k srdcu. Slezina je vyživovaná príliš, škodí jej to. Vaječníky prehnane vyživované, ničí ich to. Terapie a náprava.
Diagnostika automatickou kresbou: čierne pásy sa mi objavujú v oblasti sleziny, obličiek a vaječníkov. Choré alebo problémové miesta.
Diagnostika rezonanciami: príliš tiché rezonancie má predný mozog a srdce. Príliš silné rezonancie v oblasti vaječníkov.
Diagnostika echolokačná: ozvena sa nevracia z miechy v chrbtici, zo srdca, z vaječníkov.
Diagnostika farieb: obličky majú vyžarovať hnedú a vyžarujú bielu farbu. Vaječníky majú vyžarovať čiernu, vyžarujú červenú.
Diagnostika dvojníkom: slezina je prepracovaná a neustále musí vydávať do organizmu zásobné látky, nedokáže ich uložiť do zásoby. Na srdci sú niektoré bunky zle vyživované. Na vaječníkoch tiež pasívne bunky a malátnosť. Ľavá oblička malátnosť a pasivita.
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera by vám vyhrýzlo vaječníky a zahrabalo ich. To naznačuje na zdravotné problémy.
Diagnostika vnútorným hlasom: celkovo zdravotný stav decimuje jej psychický stav a túžba odísť z tohto sveta a mať pokoj svätý. Až prílišná odpojenosť od reality.
Diagnostika chemických prvkov: totálny prepad v slezine, nedostatok stopových prvkov v srdci. Vo vaječníkoch chaos a nevyváženosť.
Diagnostika hormonálnej činnosti: hormonálna činnosť trávenia – slinné žľazy, žalúdok, žlčník, dvanástorník a pankreas – v poriadku. Ostatné hormonálne žľazy majú niektoré hormóny silne predimenzované, dalšie nedostatkové. Celkovo nestabilná a rozhádzaná hormonálna aktivita.
Diagnostika aurického vyžarovania: krížiky sa objavujú v hormonálnych žľazách, veľký krížik v slezine a vaječníkoch. To sú problémové oblasti.
Diagnostika stupnicou: najhoršie je bodovaná oblasť sleziny a to 12 bodov. Oblasť maternice 24 bodov. Chorľavé a choré oblasti.
Diagnostika najhoršieho miesta v tele: je to oblasť pri hrudnej kosti a zasahuje detskú žľazu, ktorá je príliš aktívna, až príliš agresívne biele krvinky, ktoré útočia na slezinu, vaječníky, obličky a predný mozog. Astmatické stavy. Dlhodobé terapie nutné. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.