Zistili u mňa deficit celulárnej imunity a astmu bronchiale, alergiu ( pele, trávy). Dali mi užívať antihistaminiká, kortikoidy. Teploty, únava, vyčerpanie a ani uzliny nezmizli po tejto liečbe. Trpím sústavne na kvasinkové infekcie, zistili mi kvasinky a huby aj na nechtoch na nohách. Mám oslabenú pečeň. Okrem týchto problémov ma trápia bolesti pod ľavým rebrovým oblúkom, bolesti žalúdka, pocit na vracanie s bolesťami hlavy ( ako pri migréne). Prosím o pomoc, ako sa zbaviť týchto problémov.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, aký je váš zdravotný stav a čo je príčina vašej chorobnosti. V prvom rade precitlivenosť na pracie prášky. Treba ich vylúčiť. Ďalšie problémy sú v oblasti pečene, tuku a imunity. Mali by ste zmeniť životný štýl.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Neobkreslilo časť pečene a jadrá buniek v pečeni. Stupeň chorobnosti 72, čo je bežiaca choroba v bunkách. Je to aj najhoršie miesto vo vašom tele.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Krvné riečište v pečeni je najslabšie miesto.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto je kĺb pravej nohy.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo nervovú sústavu v poriadku. Najslabšie miesto je oblasť pečene aj nervových zakončení.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto je oblasť lýmf pečene.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy v poriadku. Najslabšia je štítna žľaza, ale nie je chorá.

Diagnostika tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány tela v poriadku okrem pečene. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek pečene je ako u 100 ročnej zdravej osoby. Jadrá buniek sú pozmenené a nepracujú bežným spôsobom. Delenie buniek je v dostatočnom počte. Príčina zmien pečene je v totálnom nedostatku toxických látok v tele. Pečeň ich potrebuje na tvorbu vhodných užitočných látok. Organizmus tlačí toxicitu do tuku tela, tu ju spracuje a vyrába asi 1000 toxických látok pre organizmus. Kyvadlo neobkreslilo tuk tela, vysoká toxicita, problémová činnosť, problémová činnosť potných žliaz. Príčinou je precitlivenosť na pracie prášky, ktoré devastujú organizmus. Odporúčam trvale prejsť na výhradné pranie v mydlových vločkách.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je nedostatočná a celkovo poškodená. V organizme sú premnožené hubovité mikroorganizmy na viacerých miestach. Príčina je vo vašom tuku. Imunita voči zhubným bunkám je pod hranicou a značne poškodená. Počet neštandardných buniek je zvýšený a to hlavne v oblasti tuku tela. Glukóza sa nehromadí nikde a akútne ochorenie nehrozí. Príčina je v pozmenenej činnosti buniek pečene.

 

Pridaj komentár