A 240 – Znížená imunita – 2004-10-28 18:12:24


Mam dost slabu imunitu posledne mesiace, stale mam nejaky zdravotny problem. Najprv to boli opakovane mykozy pohlavnych organov, potom sa mi znovu vytvorila prasklina konecnika, potom som mala hnacky, znovu sa skomplikovala trhlina. Teraz citim tlak v oblasti obliciek. Citala som Lazarevovu Diagnostiku karmy 1, aj Luise Hayeovej Miluj svoj zivot a viem, ze zmena pristupu k veciam, situaciam a ludom pomaha. Chodim do prirody, stotoznujem sa so stromami, pijem liecive caje, modlim sa, … Touto terapiou sa moje problemy zlepsia, no stale nemam ten pocit, akoby sa moje zdravie stalo stabilnejsim. Akoby bolo v pozadi nieco velke, co mam zmenit alebo vyriesit, len neviem, co to je.

Saša Pueblo – Znížená imunita – 2004-10-28 18:13:13


Pri diagnostikovaní vášho tela som našiel zlú bakteriologickú situáciu, zle fungujúce hormóny, zle fungujúce hrubé črevá, lymfatické uzliny úplne malátne a ochabnuté. Príliš veľa chorobných stavov a disharmónií. Potom som sa podrobne pozrel na váš mozog a tu nachádzam veľa pasívnych plôch, ako to býva u ľudí trpiacich rôznymi formami a prejavmi sklerózy multiplex. Teda príliš sa to podobá na tieto stavy. Tu sa odporúča iba jedna účinná terapia – šport, šport a zase šport. Iné lekárske a liečiteľské postupy iba spomaľujú a brzdia prejavy tejto choroby. Tiež je vhodné začať sa aktívne venovať psychoterapiám, Silvovej metóde.

Diagnostika Silva krúžky: čierny krúžok sa tvorí v oblasti štítnej žľazy a naznačuje na určité problémy v tejto oblasti.
Diagnostika reiki bioenergiami: bioenergetické pomery sú poškodené v štítnej žľaze a prištítnych telieskach, ktoré prudko zosávajú bioenergiu. Bioenergia je zosávaná aj v oblasti hrubých čriev.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta obkresľovať prištítne telieska a tak isto celú oblasť hrubých čriev.
Diagnostika Silva údržba: organizmus si nedokáže poradiť s prištítnymi telieskami, ktoré čudne pracujú. Odporúčal by som ich pre istotu lekársky skontrolovať. Tak isto oblasť hrubého čreva je bez údržby a opráv.

Diagnostika automatickou kresbou: vytvára čiernu čiaru cez prištítne telieska. Cez oblasť hrubých čriev aj tri čierne čiary.

Diagnostika rezonanciami: preniká do oblasti hrubých čriev a prištítnych teliesok, kde nachádzam zlú bakteriologickú situáciu. Vnímam obraz uštipnutia hmyzom, možno v zahraničí.
Diagnostika echolokáciou: nevracia sa z viacerých oblastí a všade objavuje drobné zápalové procesy a zlú bakteriologickú situáciu.

Diagnostika tarotovou kartou: zlú bakteriologickú situáciu vnímam ako kockatú postavu a takáto postava sa zjavuje aj u vás.
Diagnostika kineziologická: ked sa zameriam na hrubé črevá, pľúca a prištítne telieska, tak mi ochabujú svaly, to značí príliš veľa baktérií.
Diagnostika astrálna: prenikám do vášho organizmu a vedie ma to do vašich lymfatických uzlín a riečišťa. Všetko je malátne, toxikované, slabá aktivita.

Diagnostika tarotová: u osôb s poškodeným lymatickým systémom sa objavuje postava s lampášom. Ked je stav vážny, tak postava má aspoň 10 svetielok, u vás má tri svetielka. V prvom rade treba liečiť lymfatický systém.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám lieči hormonálnu činnosť, vytrháva lymfatické riečište a lymfy a zahrabáva ich do zeme. Na mikroorganizmy vrčí.

Diagnostika aurického vyžarovania: krížiky sa objavujú na hormonálnych žľazách.
Diagnostika najhoršieho miesta v tele: bežiace náznaky sklerózy multiplex. Utlmuje sa činnosť mozgu, kde je veľa pasívnych buniek, celé lymfatické riečište nepracuje. Organizmus je v zlej bakteriologickej situácii.

Diagnostika tarotovou kartou: pri hormonálnych žľazách sa objavuje veľa postáv v brnení, čo nie je práve najlepšie pre budúcnosť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár