A 229 – Časté nádchy a zápaly mandlí-2004-10-18 18:28:36


Chcela by som komplexne zhodnotenie stavu mojho tela….. ale hlavne pricinu zdravotneho problemu. Mavam opakovane nadchu, z ktorej sa mi vzdy zapali hrdlo, kaslem a pod…..potom nasleduje liecba za chvilu sa to opakuje opat… Nadcha je celorocna a od malicka…. Kedze som v detstve mavala aj zapalene mandle, dala som si ich v 22 rokoch odstranit, lebo sa mi z nich vytlacali hnisave capy a boli uz ako derava sietka… od vybratia mandli sa mi prejavila alergia, co som dovtedy nepoznala…. uz ma nebavi stale dokola behat po lekaroch a cpat do seba bez zmyslu lieky… oni liecia iba nasledky, a pricinu nevedia.

Saša Pueblo – Časté nádchy a zápaly mandlí-2004-10-18 18:29:22


Skúsil som sa vešteckými technikami ponoriť do vášho tela. Postupne som nachádzal väčšie či menšie disharmonické stavy skoro všade. Nefungujú procesy údržby a obnovy v organizme. Postupne ma to naviedlo do vašej psychiky. Nie je bežné, aby bolo toľko disharmónií v tele človeka. Pokiaľ sa chcete dostať zo svojich zdravotných problémov, je potrebné začať sa venovať psychike a psychoterapiám. Zmena psychiky a postojov môže priniesť uzdravenie. Na požiadanie vám spravím aj veštecký profil psychického stavu.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa kreslia na vašich pľúcach. Naznačuje to na oblasť problémov, o ktorých aj píšete.
Diagnostika Reiki bioenergiami: bioenergetická situácia nie je dobrá, zosávate bioenergiu z okolia. Teda netvoríte dostatok bioenergie tak, ako je to u zdravého organizmu.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta kresliť štítnu žľazu a celkovo hormonálnu činnosť, ktorá je podľa kyvadla kompletne rozhasená. Štítna žľaza je na hranici lekársky diagnostikovanej chorobnosti. Zvážte jej vyšetrenie. Kyvadlo odmieta kresliť pľúca, pečeň a slezinu. Toto sú problémové oblasti.
Diagnostika Silva údržba: v celom organizme bežia drobné postavičky, ktoré všetko ničia a devastujú. Je to všade. Tento trend treba zastaviť. Nedostatočná údržba a oprava vo vnútri tela.
Diagnostika automatickou kresbou: vytvára čierne čiary na všetkých hormonálnych žľazách, čo naznačuje na nevyváženú hormonálnu činnosť.
Diagnostika rezonanciami: naznačuje na zlú spoluprácu hormonálnych žliaz a to kvôli zle fungujúcej mieche a nedostatku aktívnej komunikácie v celom organizme.
Diagnostika echolokácie: tiež naznačuje, že v organizme je celkovo zlá komunikácia o tom, čo sa všade deje. Bude treba terapiami donútiť organizmus k vzájomnej spolupráci.
Diagnostika astrálna: vytvorená postavička vstúpila do predstavy vášho tela a zaujíma sa o miechu v chrbtici.
Diagnostika totemovým zvieraťom: vytvorený vlk sa rozhodol olizovať a hrýzť miechu v chrbtici.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná je príliš napätá, psychicky nevyrovnaná. Treba najskôr stabilizovať jej psychické prejavy.
Diagnostika najhoršieho miesta: hlava a v nej idúce psychické pochody.

Saša Pueblo

A 229 – Časté nádchy a zápaly mandlí – 2004-10-28 18:14:34


Chcela by som Vas velmi pekne poprosit o vestecky profil psychickeho stavu. Vopred dakujem.

Saša Pueblo – Časté nádchy a zápaly mandlí – 2004-10-28 18:15:37


Na základe vašej žiadosti som nahliadol do vašej psychiky. Bohužiaľ, nemôžem skonštatovať, že je stabilná a bez problémov.
Neuróny a neurónové zoskupenia v šedej kôre veľkého mozgu nepracujú štandardným spôsobom. V niektorých oblastiach sa neurónové obrazce prepli do vnímania náboženských obrazov, čo nie je najlepšie. Oblasti veľkosti desaťkorunáčky nepracujú dostatočne k reálnemu životu a dianiu. K takémuto prepnutiu došlo z dôvodu horúčky a liekov. Takéto oblasti v šedej kôre veľkého mozgu majú osoby, ktoré inklinujú k náboženstvu. Často hovoríme o osobách, ktoré majú možnosť v sebe zažiť živú prítomnosť náboženstva. Odporúčam vám, aby ste sa o tomto druhu psychiky dozvedeli viac a naučili sa tieto psychické fenomény terapeuticky zvládať. Váš psychický stav treba vyšetriť podrobnejšie a poučiť vás, ako si to dáte do poriadku.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v šedej kôre spánkových lalokov. Nie bežné psychické spojenie. Takýto druh vedomia majú ľudia iba výnimočne. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa teší z umeleckých obrazov. Je príliš snová a nerealistická. Ďalšie obrazy sú o osobe, ktorá je neistá, ale veselá.

Sexualita povahy
Je hinduistická alebo indická. Bioenergeticky sa tvorí nervový vzruch v línii čelo, ústna dutina, hruď, brucho, podbrušie. Charakterizuje to obrázok osoby schopnej sa silne a intenzívne zamilovať.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu so ženskými ambíciami. Charakterizuje to obrázok nervóznej a nekľudnej osoby.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Sú tu určité indície vášho poslania v tomto živote. Sú tu postavy z Indie a na konci archetyp osoby, ktorá sa ž príliš podobá na hinduistické božstvo Šiva. Teda určité smerovanie venovať sa ezoterike a náboženstvu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť šedej kôry veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok neštandardných psychických stavov. Sú tu náboženské objekty a táto oblasť mozgu je až príliš prepnutá k náboženským veciam.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Naznačuje na určité schopnosti a budúcnosť. Tak isto v tejto oblasti mozgu sú neuróny príliš ladené ku kráse a symbolom náboženstiev. Treba to tu uviesť do normálneho stavu.

Snová astrológia
Skúmam snové stavy a ich vplyv na váš denný život. V snoch sa snažíte o realitu, ale všetko je postupne zanášané náboženskými systémami, symbolmi a pocitmi.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. V rodostrome je veľa osôb s labilnou psychikou. Treba sa intenzívne venovať psychoterapiám.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv výchovy rodičov počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na svoje choroby. Povrchová vzrušivosť: na seba a náboženské veci. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná a zastretá náboženstvom. Citová vzrušivosť: ku knižkám a veciam. Celkovo zložité možnosti vytvárania harmonických partnerských vzťahov.

Traumatické udalosti
Nočný šok v horúčke a náboženské zážitky.

Psychický stav: aurický obal je vyosený od fyzického tela, čo naznačuje na nestabilné psychické prostredie.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár