Dakujem vam za vestecky profil (A 382), dostala som sok, je to vsetko podla mojho citenia pravda, u nas v rodine vladne matriarchat ako bic. Prosim o dalsie poradennstvo ohladne zdravia, co je pre mna dolezite.

Vešteckými metódami som sa pozrel podrobnejšie na váš zdravotný stav. Zvýšenú pozornosť by potrebovali obličky, kde môže v budúcnosti prísť k nepríjemnostiam. Stav vyžaduje vašu aktívnu účasť. Tiež si bude vyžadovať pozornosť miecha v chrbtici.

Diagnostika Silva objekty: malé geometrické útvary sa objavujú v hormonálnych žľazách. To naznačuje na trvale poškodené miesta. Najviac štítna žľaza. Pod trvale poškodenými bunkami treba rozumieť už nefunkčné bunky.

Diagnostika reiki bioenergie: energetické procesy v tele sú štandardné k vášmu veku. Nedostatočná tvorba bioenergie v oblasti všetkých hormonálnych žliaz: hypofýza, epifýza, štítna žľaza, slinné žľazy, pankreas, dvanástorník, nadobličky, vaječníky. Detská žľaza pri hrudnej kosti a lymfatické uzliny sú v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo hormonálne žľazy, obličky, pečeň, krvné riečište, čiastočne obkreslilo nervovú sústavu. Neobkreslené orgány sú disharmonické a vhodné na preventívne preliečenie.

Diagnostika Silva údržba: v tele sú dva stavy, jeden hovorí na určitých miestach o údržbe a oprave organizmu, druhý poukazuje na prílišnú pasivitu a nečinnosť v oblasti hormonálnych žliaz, obličiek, pečene a krvného riečišťa.

Diagnostika automatickou kresbou: najrozsiahlejšia kresba sa tvorí v obličkách a možno hovoriť o chorobnom stave. Treba sa zaoberať aktívnou liečbou a stav upraviť. V pečeni možno hovoriť o začínajúcich problémoch. Hormonálne žľazy sú iba v disharmónii, je vhodná preventívna liečba.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na miechu a potrebu aktívnejšie sa starať aj o túto oblasť tela. Na niektorých miestach je blokovaná.

Diagnostika totemová: totemový vlk vám vytrhol obličky a išiel ich liečiť. Treba sa im aktívne venovať.

Diagnostika hlasivky: znovu sa vynárajú obrazy miechy a teraz v krčnej oblasti.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené obličky.

Diagnostika imunitná, bakteriálna: v norme.

Diagnostika toxicity: v organizme je príliš veľa toxicity.

Diagnostika feromónová: v tele je príliš veľa kryštálikov minerálnych solí a príliš veľa prvkov.

Pridaj komentár