Od detstva mám zvýšený počet materských znamienok/melanóm/ po celom tele a na tvári. V roku 1985 mi chirurgicky odstránili na tvári vypuklé veľké znamienko a na bruchu dve. Odvtedy chodím na kontroly ku kožnej lekárke a priebežne na chirurgické zákroky, už sa toho bojím. Prosím o diagnostikovanie terajšieho stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše problémy s kožou. Momentálne nie sú žiadne akútne stavy, čo je dobré. Ale ste celkovo onkologicky riziková. Základ máte v destabilizovanom psychickom stave. Odporúčam dať si vypracovať veštecký profil psychiky a liečbu viesť cez zastabilizovanie psychiky a celkovú zmenu životného štýlu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku okrem ganglií. Stupeň chorobnosti 42, čo je už začínajúca chorobnosť. Možno už zistiteľná aj lekárskymi metódami. Organizmus sa o tieto oblasti nestará. Všade idú obrázky chaosu a neporiadku. Treba spraviť nápravu. Ganglie veľkosti nechta na palci sú v hlave, za žalúdkom, za mechúrom a veľkosti špendlíkovej hlavičky sú všade v tele.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Kostnú dreň v kostiach obkreslilo. Toxicita v tele je v norme. No výživa tela je nedostatočná. Nedostatočná produkcia tráviacich štiav v žalúdku, žlčníku a pankrease.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Iba mozog nedokáže poslať dostatok impulzov do tela. Príčinou je nestabilná psychika.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo v celom tele. Tak isto neobkreslilo lymfatickú špongiu v oblasti hrdla. Stupeň chorobnosti 20, čo je iba disharmonický stav. No vnímam tu degeneratívne zmeny na lymfatických uzlinách, ktoré získavajú stromčekovitý tvar. Množstvo degenerovaných uzlín je do 30% z celkového počtu.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku okrem pankreasu. Stupeň chorobnosti 70, čo je už chorobný stav a rizikové miesto v tele. Nekomunikatívnosť pankreasu s organizmom. Stojaté vody a pasivita. Nesprávne reaguje na tráviace procesy. Príčina je psychického charakteru.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo obličky, stupeň chorobnosti 52, čo je už začínajúca chorobnosť. Postavičky madony s dieťaťom vnímam okolo obličiek. Je to náznak zvýšeného množstva neštandardných buniek. Niečo podobné okolo pankreasu. Iba riziko, nie akútny stav. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kože: kyvadlo momentálne obkreslilo kožu v poriadku. Zatiaľ žiadne akútne nebezpečenstvo.

Diagnostika imunitná: diagnostika voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká. Imunita voči zhubným bunkám je hlboko pod požadovanú úroveň a má tendenciu k zlyhaniu. Riziko je vysoké. Príčinu treba hľadať v psychike. Momentálne môže byť riziková oblasť pankreasu, ale hlavne obličiek. Ste osoba, ktorá má typicky rakovinovú psychiku.

Diagnostika psychická: aurický obal je vzdialený od tela, aj podvedomé obaly a celá psychika je neštandardná. Nutnosť psychoterapií a stabilizovanie psychiky ako základ uzdravenia. Žijete život proti svojmu podvedomému základu.

Pridaj komentár