Vlani koncom januára som nahmatala hrčku v prsníku. Išla som k lekárovi a zistili aj na mamografii aj na sono, že je to len tukové, všetko je v poriadku, mám ísť na kontrolu o pol roka. Celý rok som mala zdravotné problémy a na to som išla v novembri na kontrolu. Išla som a už bolo neskoro, neviem teraz posúdiť, či naozaj vtedy v januári to bola len tuková hrčka , alebo nie, síce tá pani doktorka to tvrdila, že ona videla len že to je tukové, to už nezistím, ale to je už vedľajšie, lebo začala som boj a pri operácii mi vybrali hrčku v priemere 1,5cm a ešte jednu, tá bola dobrá a menšia. Nasledovali chemoterapia, rádioterapia. Chcem spraviť všetko preto, aby sa tá choroba nevrátila.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav po chemoterapii. Verím, že oceníte, že chcem zistiť, ako ste na tom v skutočnosti. Akútne nebezpečenstvo vám nehrozí a lekársky zásah bol prevedený úspešne. No každá chemoterapia má aj vedľajšie účinky, ako toxické látky a podobne. Bolo by rozumné, aby ste sa začali venovať alternatívnej liečbe a zásadne zmenili životný štýl, pokiaľ na to máte chuť. Pokiaľ nie, odporúčam vám, aby ste zostali pod zvýšenou lekárskou kontrolou.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. No v tele je zvýšený obsah toxických látok. Všetko je uložené v koži. Sú to toxické látky po chemoterapii. Mali by sa dostať z tela von. Mohli by v budúcnosti predstavovať hrozbu. Celkovo vnímam aj nedostatočnú výživu v celom tele.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny ani riečište. Stupeň chorobnosti 60 – 70, čo je chorobný stav. Účinne sem zasiahla chemoterapia a zničila ložiská rakoviny. No zablokovala kmeňové bunky, ktoré sa zachránili. Stav lymfatického riečišťa ako u 140 ročnej osoby. Nebeží obnova lymfatického riečišťa z dôvodu blokácie kmeňových buniek, ktoré majú na starosti celkovú obnovu. Vlastne máte šťastie, že vydržali chemoterapie. Teraz ich treba „spojazdniť“. Je to bežný stav po chemoterapiách.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo hormonálne bunky a hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 30, čo je disharmonický stav. Kmeňové bunky zostali, ale sú vyčerpané. Treba obnoviť činnosť hormonálnych žliaz. Zase bežný stav po chemoterapii, ktorá zablokuje činnosť hormonálnych žliaz.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika oblasti prsníkov: celkovo kyvadlo obkreslilo danú oblasť v poriadku, čo je celkovo výborné. Akútna hrozba rakoviny nie je.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je príliš slabá a mala by sa zvýšiť. Bohužiaľ nepreniká do celého tela, čo nie je dobré. Imunitné čidlá sú pasívne a nereagujú aktívne na to, čo sa deje v organizme. Oproti bežnej osobe máte príliš veľa neštandardných buniek. Imunita voči mikroorganizmom je extrémne zvýšená, skoncentrovaná do tráviaceho traktu. Mikroflóra je zničená. V tele sú hubovité mikroorganizmy produkujúce toxíny. Toto je aj príčina rakovinových stavov vo vašom tele. Huby treba nutne zlikvidovať!

Diagnostika psychická: aurický obal je iba mierne vyosený od fyzického tela. Psychika je štandardná.

Záver: príčinou vášho ochorenia sú hubovité mikroorganizmy, ktoré vypúšťajú toxické látky. Tie negatívne pôsobia na bunky. Bolo by rozumné pokračovať v liečbach ďalej.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem veľmi pekne za vypracovanie zdravotného profilu, ja sa snažím všetko spraviť, aby som nedostala naspäť tú strašnú chorobu, už dávno pijem Aloe Vera gel a rôzne bylinky, a preto som písala aj Vám, lebo mám ešte 12 ročného syna a vždy hovorím, že musím ho ešte vychovať.

POSTUP SAMOLIEČBY

Samoliečba kože: v koži je toxicita po chemoterapii, treba ju dostať preč. Možnosti: sauna a masáž tela aspoň 10 krát počas troch mesiacov. Iná liečba je prikladanie plátenného vrecúška so zeminou najlepšie z kameňolomu postupne po celom tele. Popíjanie väčšieho množstva minerálok. Iná liečba je natieranie tela levanduľovým krémom.

Samoliečba vyživovania tela: obnoviť normálne vyživovanie tela je možné omývaním glukózovým roztokom. Rozpustiť glukózový cukor a umyť telo. Nechať zaschnúť. Realizovať 2 krát denne po dobu 2 mesiacov.

Samoliečba lymfatického riečišťa: začať piť džúsy mrkvové, jablkové s bazou, šípkové, z lesných plodov. Pravidelne denne 1 mesiac. Treba začať chodiť do fitnes a to pravidelne aspoň 3 krát do týždňa. Na cvičenie nabiehať postupne. Vybrať si pohybové cvičenie s ľahkými činkami, ale poriadne predýchať a rozhýbať telo. Môže byť aj kalanetika alebo strečing. Lymfatické riečište nemôže poriadne fungovať bez dostatku pohybu. Činnosť a pohyb zabezpečujú svaly. Prípadne absolvovať liečbu v kúpeľoch v Piešťanoch, bahenné zábaly. Informujte sa o možných terapiách tohto druhu. Stačia tri zábaly.

Samoliečba hormonálnych žliaz: zájdite si za homeopatom, nechajte sa vyšetriť a začnite užívať homeopatiká na hormonálnu sústavu. Klasická liečba po chemoterapii na spustenie činnosti hormonálnych žliaz.

Samoliečba imunity voči zhubným bunkám: prejsť na stravu z rýb a morských živočíchov na všetky spôsoby. Trvale dlhšiu dobu ryby a ryby. Všetko, čo poskytuje more. Tak isto obklady z drobných morských živočíchov, ktoré roztlačíte a poukladáte na telo, postupne na viacero miest. Jeden krát obísť celé telo. Prípadne potierať telo švédskymi kvapkami a to hlavne ruky a nohy. Pred natieraním kožu nakrémovať. Výplach úst švédskymi kvapkami. Užívať asi mesiac každý deň.

Samoliečba imunity voči mikroorganizmom: v prvom rade dezinfikovať mikroorganizmy v tenkých črevách. Do stravy zaviesť olivový olej, aj iné oleje. Hlavne do šalátov, na zemiaky, natierať cesto ako placky a posúchy. Malé dávky a trvalo. Prikladať pomaličky bobkový list po celom tele. Zo začiatku jeden- dva listy na rôzne miesta tela. Nie viac, každý deň asi na tri rôzne miesta. Látky zo sušeného bobkového listu upravia agresívnu imunitu voči mikroorganizmom. Dané miesto kože môže mierne spuchnúť. Teda nedávať na krk a tvár. 1 krát obísť  celé telo. Pokračovať vždy, keď dané miesto odpuchne. Do kože by mal ísť D vitamín, zľahka na pár miest a pravidelné slnenie raz do týždňa.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace. Nejasnosti konzultujte priebežne.

Pridaj komentár