Chcel by som vás požiadať o opätovné prehodnotenie môjho zdravotného stavu a o hlbšie nahliadnutie do môjho podvedomia. Ďakujem.

Je výborné, že ste sa po čase ozvali na kontrolu (predchádzajúca diagnostika A 478), vidieť, že vám anjelské zasvätenia prospeli a začali ste sa vnútri aktívne liečiť. Ešte doporučujem dotiahnuť liečby okolo toxicity a vápnika. Kontrola mesiac po liečbe.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové oblasti a stav sa výrazne zlepšil, čo je výborné.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku krvné riečište a kostnú dreň. No ešte stále je v tele vysoký obsah toxických látok. Sú ukladané okolo orgánov tela. Stačilo by popíjať zvýšené množstvo minerálok Slatina a Fatra. Každý deň aj 2 litre po dobu 10 dní.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Iba oblasť kostí v tele neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 20, čo je iba disharmonický stav. Celkový nedostatok vápnika v tele. Extrémne hromadenie vápnika vo svaloch. Zvýšte príjem vitamínu C v tabletkách. Aj tri tabletky každý deň s minerálkou po dobu 10 dní, potom za mesiac kontrola, ako ste na tom.

Diagnostika imunitná: všetko v poriadku.

Pridaj komentár