Chcem vás požiadať o vypracovanie geriatrického profilu, bolo by fajn sa takto dozvedieť, čomu mám venovať vo veku 60 rokov zvýšenú pozornosť.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil stav kmeňových buniek po vyliečení z onkologického ochorenia. Vaše pľúca sú zdravé, ale teraz treba napraviť poškodenia, ktoré spôsobila chemická liečba. V prvom rade zobudiť kmeňové bunky kostnej drene, ktoré sa uzavreli do seba, aby sa chránili. Bohužiaľ, kmeňové bunky všetkých hormonálnych žliaz sú zničené a obnova bude problém. Je tu možnosť začať tieto látky produkovať v tukovom orgáne. Ešte by som pripomenul, že chemoterapia bola nutná, aby vám zachránila život. Jej negatívne následky treba ďalšou liečbou odstrániť.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: momentálne sú neurónové bunky údržbované ako u 20 ročnej osoby. Hladina vitamínu U je vysoká vďaka pravidelným dávkam surovej kapusty.

Geriatrická diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: krvné riečište má dostatok kmeňových buniek. Sú stredne vyčerpané. Stav buniek je ako u 100 ročnej osoby. Teda kmeňové bunky zle obnovujú krvné a žilové riečište napriek tomu, že máte dosť kmeňových buniek, aj ich potenciál je dostatočný. V kostnej dreni je dostatok kmeňových buniek vo všetkých oblastiach. Sú vo výbornej kondícii a pripravené tvoriť nové kostné bunky. Stav kostnej drene je ako u 150 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Kmeňové bunky sa voči chemoterapii obrnili a uzavreli, aby nedošlo k ich zničeniu. Naďalej sú v tele látky z liekov, ktoré sú agresívne a kmeňové bunky odmietajú dať kostnú dreň do poriadku. A nespravia tak, pokiaľ budú v tele lieky na potlačenie prirodzených reakcií. Zvážte užívanie onkologických liekov. Keď som prezeral prípady, ktorým sa podarilo aktivizovať kmeňové bunky kostnej drene, tak im vymenili krv alebo dostávali krvné preparáty. V iných prípadoch použili terapiu chladu a dotyčné osoby sa obkladali kockami ľadu. Teda oblasť kostnej drene podchladili, čo obnovilo činnosť kmeňových buniek v kostnej dreni. To sú dve reálne možnosti aktivizácie.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: bunky nervstva majú stav ako u 80 ročnej osoby. Teda zatiaľ nedostatočná údržba. Vhodnosť soľných kúpeľov s prídavkami minerálov všetkých druhov. Pravidelne 2 krát do mesiaca.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: je ako u 30 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky majú dostatočný potenciál na obnovu, aj tak robia. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: celkový stav hormonálnej sústavy je ako u 100 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Kmeňové bunky sú bohužiaľ zničené terapiami voči zhubným bunkám. Teda obnoviteľnosť je nulová. Jediná možnosť je aktivovať tukový orgán tela a tu začať produkovať potrebné hormonálne látky. Zatiaľ tuk toho nie je schopný. Terapia ide cestou masírovania tuku, natierania medom, vajíčkami, ukladanie čerstvého surového mäsa na telo.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, svaly, kĺby, koža, orgány tela: biela hmota mozgová je v poriadku, tiež srdce, pľúca, pečeň, slezina, obličky. Stav ako u 20 -30 ročnej zdravej osoby. Všade dobré kmeňové bunky a dostatočná potencia na obnovu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukový orgán môže zohrať rozhodujúcu úlohu pri nahradení nedostatku hormonálnych látok v tele. Zatiaľ je málo členený a produkuje iba 24 druhov užitočných látok do tela. Potrebovali by ste dosiahnuť úroveň 400 látok a to postupným zvyšovaním. Tukový orgán je schopný postupne produkovať náhradu za hormonálne žľazy.

GERIATRICKÁ LIEČBA

V rámci rekonvalescencie a udržania vhodných trendov k trvalému zdraviu v prvom rade odporúčam vyšetrenie u imunológa. Netreba zabúdať, že príčinou onko ochorenia sú v prvom rade toxické mikroorganizmy a ich výlučky.

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: užívať trvale a dlhodobo strúhanú kapustu a do toho môžu byť feferónky, cibuľa alebo cesnak podľa chuti. Užívať raz do týždňa za misku k hlavnému jedlu.

Geriatrická liečba nervstva: užívať pravidelne slnečnicové semiačka a natierať telo slnečnicovým olejom. Pokračovať v ukladaní kôry a dreva z lesa. Všetky možné kúsky a to raz do týždňa.

Geriatrická liečba krvného riečišťa a kostnej drene: pokračovať v užívaní železitých prípravkov a natierať to aj na kožu. Vyskúšať menšie množstvo, aká bude reakcia. Na kožu natrieť raz do týždňa a nechať zaschnúť. Peľové zrniečka vtierať do kože a nie jesť. Raz do týždňa. Viac zeleniny na obklady na telo raz do týždňa.

Geriatrická liečba pankreasu: obklady na telo zo zeleniny a ovocia raz do týždňa ako u kostnej drene. Spojiť tieto dve liečby. Napríklad jablká a hrušky, šupa z banánu, šupa z pomaranču, citrónu (bielou vnútornou časťou na kožu) a pod.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: pokračovať intenzívne v ukladaní kusov kôry na telo. Nazbierať, dať na pár hodín do vody a ukladať na telo. Raz do týždňa. Veľké kusy kôry ošúpané sekerkou. Cieľ je modifikovať tuk, aby vytváral užitočné látky pre orgány a systémy tela.

Geriatrická liečba imunitná: užívať cibuľu, cesnak, aj obklady raz do týždňa. Na vatu alebo kus látky dáte nakrájanú cibuľu a cesnak na plátky, menšie množstvo, prekryjete igelitom, uterákom a necháte pôsobiť. Umývať telo umelým C vitamínom  raz do týždňa. Užívať antioxidanty. Vyšetrenie u imunológa a nasadenie účinnejších prostriedkov. Otec má trvalo poškodenú imunitu. Možno vytvoriť náhradu v tuku. Chce to šúchať kožu so škrupinou kokosu. Tiež pojedať čerstvý nastrúhaný kokos – 1 krát týždenne. Čerstvý kokos ako trvalá súčasť potravy.

Modifikácia tuku: cieľom je vytvoriť v tuku čo najviac užitočných látok pre telo. Možno dosiahnuť až 30 000 látok.
Obkladanie tela kôrou z väčších kusov dreva, šúchanie tela kokosovou škrupinou tou stranou s vláknom. Alebo narobiť hobličky a tým sa šúchať. Obklady zo zeleniny.
Už teraz vás môžem pochváliť, tukový orgán vyrába 1000 užitočných látok do tela. V tuku sa objavujú zhluky veľkosti dlane asi v 10 oblastiach. Treba pokračovať v modifikácii tuku ďalej.

Kontrola o dva mesiace. V tuku potrebujeme vytvoriť ďalšie ostrovčeky ako dlane a potom tuk modifikovať na dlhé a prerušované pásy, ktoré máte teraz iba jeden a je zameraný na tvorbu látok pre liečbu pľúc.

Záver: som rád, že sa chcete preventívne liečiť aj ďalej a nepripustíte recidívu onkologického ochorenia.

 

Pridaj komentár