Minulý týždeň som sa zúčastnila na meraní meridiánov, kde mi v podstate vyšlo zase to isté ako pri Vašej diagnostike a adekvátne tomu sa aj cítim. Neviem, že kde je chyba, asi je to nedostatok životnej energie, alebo zlý duševný stav, chcela by som vedieť príčinu mojej slabosti. Chcela by som s tým niečo robiť, preto vás prosím o radu.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš zdravotný stav (A528). Zostalo tu niekoľko problémových oblastí. V prvom rade tuk tela, ktorý agresívne útočí do oblasti tenkých čriev. A druhou oblasťou je kostná dreň. Tu sú poškodené kmeňové bunky a príliš málo obnovujú kostnú dreň.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Neobkreslilo kostnú dreň a to v celom tele. Stupeň chorobnosti 30, čo je zatiaľ iba disharmonický stav. Nedostatočná obnova kostnej drene. Výživa tela je znížená. Úroveň toxicity v tele je príliš vysoká. Najviac toxicity je v tuku celého tela. Treba detoxikovať.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo dobre celú sústavu a tiež preniká do celého organizmu.

Diagnostika mozgovomiešny mok, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo tenké črevá. Stupeň chorobnosti 42, čo je už začínajúca choroba. Útočná aktivita tukového orgánu. Ostatné v poriadku.

Diagnostika tukového orgánu: kyvadlo neobkreslilo tuk tela. Už necítiť takú silnú agresivitu ako pri minulej diagnostike. No ešte stále útok a agresia do tenkých čriev. Tuková zložka produkuje až 200 agresívnych chemických látok. No mala by tvoriť látky prospešné telu.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná a pôsobí do celého organizmu. Imunita voči zhubným bunkám je tiež dostatočne vysoká a pôsobí v celom tele.

Diagnostika psychického stavu: stav je už dlhšiu dobu stabilizovaný, čo je dobré.

POSTUP LIEČBY

Samoliečba kostnej drene: bude závisieť od aktivity tukového orgánu tela, čo je tuk na vašom tele. Na prechádzke raz týždenne žujte konáriky stromov – čerešňa, slivka, dub, breza, drienka, topoľ. Pozor na jedovaté cudzokrajné druhy ako platan, ihličnaté stromy a javor. Odlomte konárik, dajte preč lístie, mierne zahryznite do konárika a nechajte prenikať látky do slín. Každé drievko iba mierne požuť 1-2 minúty. Realizovať 3 mesiace. Konáriky sú horkasté.

Samoliečba tukového orgánu: realizovať horúci kúpeľ s kúpeľnou soľou. Môže byť aj obyčajná soľ. Do vane dáte 5 veľkých lyžíc soli a zostanete vo vode asi 15-20 minút. Realizovať 1 krát do týždňa. Spolu spraviť 6 kúpeľov. Pokiaľ nemáte vaňu, je možné omývať telo soľným roztokom. Táto samoliečba by mala dostať z tuku toxické látky. Vhodná môže byť aj sauna, pokiaľ máte zdravé srdce a krvný tlak.

Ďalšia samoliečba na odstránenie tvorby nežiaducich látok: natieranie rozpusteného medu na telo pred sprchovaním alebo užívanie kozmetiky na báze medu. Med rozpustiť v teplej vode a omyť telo. Nechať zaschnúť. Potom možno osprchovať. Urobiť spolu asi 10 kúr.

Prihláste sa na kontrolu o 3 mesiace.

Pridaj komentár