Nedávno ste mi vypracovali profil A 607. Chcela by som vedieť, či som aspoň o kúsok pokročila. Ďakujem.

Požiadali ste ma o veštecký pohľad do vášho podvedomia. Možno konštatovať, že ste si uvedomili, že máte netradičnú psychiku. A tak isto cítiť zmierovanie sa s osudom. Inšpiráciu si nájdete v Kozmos sekcii.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo pečeň, hodnota chorobnosti 14, teda disharmónia. Do stravy pridajte viac mliečnych výrobkov a kúpte si čaj na pečeň v lekárni. Do čaju dajte trochu mlieka. Užívajte dva mesiace. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Hodnota chorobnosti 20, čo je disharmonický stav. Tiež neobkreslilo tuk tela, ktorý neprodukuje požadované látky. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela trvalo, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda psychika je štandardná. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce s podvedomím doladiť.

Povaha
Ste usadená v gangliách okolo orgánov. Ganglie sú drobné zhluky neurónov, ktoré riadia činnosť orgánov. Okolo ganglií máte všetky spomienky svojho života. Ide o kozmické vedomie, ktoré ste získali v embryonálnom vývoji. Vaša matka bola počas tehotenstva nekľudná, mala oslabenú psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá začína všade a vo všetkom vidieť kozmos a hviezdy. Ste si toho vedomá a to je dobre.

Sexus
Celkovo je vaša sexualita usadená okolo hormonálnych žliaz v tele. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá ešte váha či má svoju sexualitu spojiť s predstavou kozmu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: odmietajúca vidieť v mužskom tele hviezdy. Povrchová vzrušivosť: má kozmické prvky. Pohlavná vzrušivosť: strach spojiť kozmos a pohlavný orgán muža navzájom. Citová vzrušivosť: strach z hviezd.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Máte okolo seba kozmické anjelské lúče. Obsahujú anjelské sféry. Spirit obal – máte v sebe informačné pole spomienok inej osoby, ktorá mala kozmické vedomie a túžila sa reinkarnovať. Prešla takýmto procesom asi 6 krát. Do vašej psychiky sa dostalo počas embryonálneho vývoja. Túžby obal obsahuje informáciu o osobe túžiacej byť kozmonautom. Mozoček obal obsahuje údaje o kozme a teda poslanie v tomto živote má smerovať k problematike kozmu a hviezd. Rodostrom obal obsahuje informácie o osobe, ktorá mala kozmickú psychiku a celý život trpela, lebo chcela žiť normálne. S kozmickým vedomím to nejde. Zvierací obal obsahuje astrologické veštecké schémy zvierat a hviezd. Eros obal obsahuje informácie o pestovaní sexuality, ktorá je spojená s hviezdami. Šaman obal obsahuje informáciu o šamanoch s kozmickým vedomím a kozmickou mágiou. 7 obalov spolu obsahuje poznatky ľudí o kozmických zákonitostiach.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Charakterizujú to obrazy miernej neochoty žiť kozmické vedomie, ale je to podstatne slabšie ako doteraz. Treba pokračovať v terapii. Ešte stále máte mierny strach pred kozmickými záležitosťami. Je tu silná snaha všetko kozmické zničiť a žiť normálny život. Strach z kozmickej problematiky. Ale už aj ochota, aby sa vaša myseľ túlala kozmickými sférami. Treba si čítať Kozmos sekciu na stránke a pokračovať v zmierení s kozmickým vedomím a iným poslaním na zemi, ako je bežný život.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vaše túžby sa už upierajú do kozmických sfér.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Ešte stále máte strach a odmietate žiť kozmické vedomie.

Hviezdy, šťastný osud
Len vtedy, keď zvýšite aktivitu a chuť žiť to, čo vám osud nadelil.

Pridaj komentár