Som 14 rokov vydatá. Prvé problémy nastali asi tri roky po svadbe, keď mi manžel oznámil, že vedel, že si ma nemá brať, lebo ja som z mesta a on je z dediny. Potom som postupne priberala a ja som sa od manžela dozvedela, že on tučné ženy neznáša, z čoho mi logicky vyšlo, že neznáša aj mňa. Pred mesiacom som navštívila obezitologičku, dohodli sme si určité pravidlá, za mesiac som schudla 5 kg. Ale náš problémový vzťah pretrváva ďalej.

Vešteckými metódami som sa usiloval na základe vašej žiadosti pozrieť do vášho vzťahu. Bohužiaľ, problémom ste vy. Máte destabilizovanú psychiku a situáciu s partnerom nehodnotíte objektívne. Odporúčam, aby ste sa liečili a dali psychicky do poriadku. V opačnom prípade riskujete prehlbovanie krízy v manželstve.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v tele. Dobrý zdravotný stav.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v tele. V poriadku.

Psychický stav ona
Aurický obal je od fyzického tela už príliš vzdialený. Je potrebná pomoc psychológa a zvážte aj tabletkovú liečbu. Psychický stav je destabilizovaný a nedobrý. Treba riešiť.

Psychický stav on
Aurický obal je dostatočne stabilne zakotvený okolo tela. Koncentrácia na prírodu a silná väzba. Koncentrácia na partnerku slabšia.

Povaha ona
Prejavy idú z brušného mozgu, ktorý je v stenách tenkých a hrubých čriev. Tu ste psychicky usadená. Charakterizuje to obrázok osoby upnutý na jedlo ako psychický stabilizátor. Príliš živočíšne konanie a slabšia kontrola správania. Prílišná emocionalita a nečakané reakcie.

Povaha on
Psychicky je usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Sem sa ľudia dostanú po stavoch prežitia klinickej smrti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má potlačené prejavy vľúdneho a láskavého správania. Patologické chovanie a určité prvky násilnosti. Nezáujem o bežný život a záujem a prvky ničiť okolo seba. Toto sa orientuje do prírody.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na deti.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na prírodu a pohodu s priateľmi. Povrchová vzrušivosť: určitá agresívnosť, ale v norme. Pohlavná vzrušivosť: problémová. Citová vzrušivosť: príroda.

Obidvaja máte sexuálne podvedomie, ktoré nedovoľuje vytvoriť hlbšie partnerské väzby. Neustále napätie a problémovosť.

Aký je človek ona
Štandard, pozitívne aj negatívne myslenie. Všetko v norme.

Aký je človek on
Pozitívne mysliaca osoba.

Láska
Nemožno hovoriť o láske a určitej vnútornej prepojenosti. Vo vzťahu je harmónia a určitý súlad. No nie hlboké vzťahy lásky a zamilovanosti.

Čo si nesie ako model vzťahu ona
Máte v sebe model harmonického spolužitia.

Čo si nesie ako model vzťahu on
Nesie si v sebe deštruktívne prvky ničenia vzťahu, ale naučil sa to ovládať a chce harmóniu , no nie hlbšie city.

Ani jeden ani druhý nemáte v sebe model zamilovaného a prepojenie do partnerského vzťahu. Teda to, čo žijete, je v zásade v poriadku. Treba oceniť partnera, že neprevzal model spolužitia svojich rodičov. Dokonca cítiť, že partner by možno išiel ďalej k zamilovanosti.

Čo by vzťahu prospelo?
V prvom rade by ste si vy mali dať do poriadku psychiku. Potom by pomohlo, keby ste sa o seba viac starali. Tak isto by ste mali v sebe prebudiť záujem aj o sex. Počas tehotenstva sa prirodzená sexualita utlmí. Treba z toho von. Mali by ste používať aj afrodiziaká, čítanie o sexe a zamilovanosti. Odbúrať niektoré predsudky okolo sexu a najprv sa do sexu nútiť. Tiež by pomohla zvýšená starostlivosť o partnera. Väčšia prítulnosť. Teda je to plne na vás, či ste ochotná si vybudovať s partnerom hlbší vzťah. On je na to pripravený. Vaša problémová psychika môže mať postupne negatívny vplyv na partnera a ten si môže domov hľadať niekde inde.

Pridaj komentár