Mám stále opakujúci sa zdravotný problém. Tvoria sa mi na vaječníkoch cysty, ktoré sú oproti ostatným prípadom dosť neobvyklé. Mám aj ďalšie problémy ako je slabý imunitný systém, vysoký tlak.

Pri vešteckom nahliadnutí na váš zdravotný stav zisťujem, že problémom je oblasť hrubých a tenkých čriev. Tu vírusy a baktérie napadli neurónové zhluky, ktoré sú veľké ako špendlíková hlavička. Vaša imunita proti vírusom tu zvádza tvrdý boj a všetku pozornosť sústreďuje do tejto oblasti. Pravdepodobne je tu určitá forma herpetického vírusu. Treba tento vírus potlačiť alebo úplne zlikvidovať.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo šedú kôru veľkého mozgu bez problémov.

Diagnostika stredného mozgu: kyvadlo obkreslilo neurónové oblasti bez problémov.

Diagnostika mozočku: v poriadku.

Diagnostika miechy: v poriadku.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo neobkreslilo oblasť brušného mozgu v stene tenkých a hrubých čriev. Množstvo zápalových drobných ložísk v bunkách. Veštecky možno vnímať agresívny súboj bakteriálnej imunity a vírusov herpetického charakteru, ktorý zatiaľ imunitný systém nedokáže vyhrať. Výsledkom sú zápalové procesy.

Diagnostika ganglie pri orgánoch: kyvadlo obkreslilo všetky ganglie pri orgánoch tela.

Diagnostika lymfatické uzliny a riečište: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny a riečište v tele. Kyvadlo neobkreslilo obličky a organizmus tlačí toxicitu do oblasti lymfatického riečišťa. Objavuje sa tu čierna postava naznačujúca na toxicitu z dôvodu slabej aktivity obličiek. Brušný mozog vydáva zlé pokyny pre činnosť obličiek.

Diagnostika svalov tela: kyvadlo neobkreslilo žiadne svaly tela. Sú nedostatočne živené a nesmeruje sem žiadna výživa. Príčina zápalových procesov v črevnom systéme.

Diagnostika hormonálneho systému: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, slinné žľazy, prištítne telieska, nadobličky, pankreas, vaječníky). Vnímať tu nedostatočnú tvorbu hormonálnych látok. Organizmus príliš masívne strháva hormonálne látky do oblasti hrubých a tenkých čriev. Ostatné oblasti trpia nedostatkom hormonálnych látok. Trvalé zápalové procesy v črevách vedú bunky čriev a neuróny k deštruktívnej aktivite voči organizmu. Vyvolávajú chaos a zmätok. Daná oblasť sa správa ako nezávislá oblasť a nespolupracuje s ostatnými oblasťami.

Diagnostika ganglie a obličky: kyvadlo ich neobkreslilo v obličkách, močových cestách a mechúri, premnožené bežné baktérie, ktoré protibakteriálna imunita u zdravého človeka dokáže udržať na uzde. U vás do tejto oblasti imunita nedokáže preniknúť, je vyťažená súbojom v črevách s vírusom. Celkovo je imunitný systém proti baktériám, plesniam, vírusom funkčný, ale abnormálne sústredený do oblasti čriev.

Pridaj komentár